Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45492522・Kvačany 105, 08241 Kvačany・Založené 2010
Obrat 2025
50 tis. €
−30 %Zisk 2025
733 €
−63 %Aktíva
22 tis. €
−13 %Vlastný kapitál
739 €
+10 457 %Zadlženosť
96,6 %
+21 ppHrubá marža
18,7 %
+3,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,5 %
−1,3 ppZisk / výnosy
ROA
3,4 %
−4,6 ppRentabilita aktív
ROE
99,2 %
−28 329 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,36
−74 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 073 €
−64 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
31,7 %
−0,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 090 €
−71 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 41 tis. € | 98 tis. € | 70 tis. € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 492 € | 22 tis. € | 11 tis. € | 9 255 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 42 tis. € | 98 tis. € | 71 tis. € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 486 € | 13 tis. € | 1 990 € | 733 € |
| Daň z príjmov | 47 € | 1 615 € | 960 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | — | 1 615 € | 960 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 19 tis. € | 16 tis. € | 25 tis. € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 15 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 9 866 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 15 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 9 866 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 995 € | 2 520 € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Zásoby | 85 € | 0 € | 44 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 611 € | 1 700 € | 1 841 € | 5 047 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 299 € | 820 € | 11 tis. € | 6 582 € |
| Časové rozlíšenie | — | 111 € | 72 € | 52 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 19 tis. € | 16 tis. € | 25 tis. € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | −23 tis. € | −11 tis. € | 7 € | 739 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −30 tis. € | −30 tis. € | −18 tis. € | −16 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 486 € | 13 tis. € | 1 990 € | 733 € |
| Záväzky | 42 tis. € | 22 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 245 € | 257 € | 270 € | 285 € |
| Krátkodobé záväzky | 42 tis. € | 22 tis. € | 2 481 € | 8 539 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 16 tis. € | 12 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | 5 454 € | 6 000 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
40 registrovaných činností
Adresa Kvačany 52, 08241 Kvačany, Slovenská republika
Adresa Kvačany 52, 08241 Kvačany, Slovenská republika
Adresa Kvačany 52, 08241 Kvačany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.