Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45501297・Odborárske námestie 2506/6, 81107 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2024
269 tis. €
−22 %Zisk 2024
−3 490 €
−104 %Aktíva
191 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
112 tis. €
−3,0 %Zadlženosť
41,2 %
+9,0 ppHrubá marža
9,9 %
−26 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,3 %
−28 ppZisk / výnosy
ROA
-1,8 %
−55 ppRentabilita aktív
ROE
-3,1 %
−81 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,92
−32 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−20 €
−100 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-17 350,0 %
−17 372 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
69 tis. €
−31 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
23,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 148 tis. € | 115 tis. € | 346 tis. € | 269 tis. € |
| Pridaná hodnota | 31 tis. € | 7 922 € | 125 tis. € | 27 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 150 tis. € | 115 tis. € | 346 tis. € | 269 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 18 tis. € | −3 136 € | 91 tis. € | −3 490 € |
| Daň z príjmov | 5 421 € | 719 € | 26 tis. € | 3 470 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 57 tis. € | 61 tis. € | 171 tis. € | 191 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 786 € | 16 tis. € | 16 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 786 € | 16 tis. € | 16 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 47 tis. € | 45 tis. € | 155 tis. € | 143 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 6 634 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 72 € | 0 € | 62 € | 62 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 23 tis. € | 136 tis. € | 32 tis. € |
| Finančné účty | 32 tis. € | 23 tis. € | 12 tis. € | 110 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 57 tis. € | 61 tis. € | 171 tis. € | 191 tis. € |
| Vlastné imanie | 28 tis. € | 25 tis. € | 116 tis. € | 112 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 4 672 € | 23 tis. € | 20 tis. € | 110 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 18 tis. € | −3 136 € | 91 tis. € | −3 490 € |
| Záväzky | 29 tis. € | 36 tis. € | 55 tis. € | 79 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 29 tis. € | 21 tis. € | 55 tis. € | 74 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Odborárske námestie 2506/6, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Odborárske námestie 2506/6, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Odborárske námestie 2506/6, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Mailo cars, s. r. o.
Odborárske námestie 2506/6, 81107 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.