Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45508496・Sabinovská 11, 82103 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2025
59 tis. €
−18 %Zisk 2025
26 tis. €
+418 %Aktíva
157 tis. €
+26 %Vlastný kapitál
44 tis. €
+135 %Zadlženosť
71,7 %
−13 ppHrubá marža
71,1 %
+59 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
42,9 %
+54 ppZisk / výnosy
ROA
16,2 %
+23 ppRentabilita aktív
ROE
57,4 %
+100 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,26
+1 248 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
27 tis. €
+475 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
3,7 %
+17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−84 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 73 tis. € | 65 tis. € | 72 tis. € | 59 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 387 € | 24 tis. € | 8 443 € | 42 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 117 tis. € | 65 tis. € | 72 tis. € | 59 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 790 € | 5 889 € | −8 032 € | 26 tis. € |
| Daň z príjmov | 742 € | 1 566 € | 960 € | 983 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 182 tis. € | 149 tis. € | 125 tis. € | 157 tis. € |
| Neobežný majetok | 38 tis. € | 34 tis. € | 123 tis. € | 128 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 38 tis. € | 34 tis. € | 23 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 100 tis. € | 100 tis. € |
| Obežný majetok | 144 tis. € | 116 tis. € | 2 028 € | 29 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 1 097 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 131 tis. € | 114 tis. € | 2 028 € | 29 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 182 tis. € | 149 tis. € | 125 tis. € | 157 tis. € |
| Vlastné imanie | 21 tis. € | 27 tis. € | 19 tis. € | 44 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 13 tis. € | 16 tis. € | 21 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 790 € | 5 889 € | −8 032 € | 26 tis. € |
| Záväzky | 160 tis. € | 123 tis. € | 106 tis. € | 113 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 160 tis. € | 123 tis. € | 106 tis. € | 113 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Sabinovská 11, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sabinovská 11, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sabinovská 11, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sabinovská 11, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mierova 8, 82105 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.