Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Farbiak, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 45510920Malinovského 1151/2, 95806 PartizánskeZaložené 2010

Obrat 2025

23 tis. €

+56 %
IČO
45510920
DIČ
2023017139
IČ DPH
SK2023017139, podľa §4, registrácia od utorok 1. júna 2010
Sídlo
Farbiak, s. r. o.Malinovského 1151/2 95806 Partizánske
Dátum vzniku
piatok 16. apríla 2010
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/52757/L

Zisk 2025

−5 365 €

−187 %

Aktíva

21 tis. €

−20 %

Vlastný kapitál

−37 tis. €

−17 %

Zadlženosť

281,5 %

+58 pp

Hrubá marža

2,5 %

+24 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−187 %
−6 146 €−2 067 €9 612 €5 829 €−13 tis. €−31 tis. €8 803 €4 286 €−1 467 €−492 €−1 867 €−5 365 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+119 %
96 tis. €112 tis. €179 tis. €241 tis. €147 tis. €123 tis. €153 tis. €105 tis. €86 tis. €18 tis. €11 tis. €23 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-23,2 %

−11 pp

Zisk / výnosy

ROA

-26,1 %

−19 pp

Rentabilita aktív

ROE

14,4 %

+8,5 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,14

−20 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−5 365 €

−251 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,0 %

+22 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−49 tis. €

−5,5 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-12,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

96 tis. €2014112 tis. €2015179 tis. €2016241 tis. €2017148 tis. €2018124 tis. €2019153 tis. €2020105 tis. €202186 tis. €202217 tis. €202315 tis. €202423 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru86 tis. €18 tis. €11 tis. €23 tis. €
Pridaná hodnota1 401 €2 801 €−2 258 €568 €
Výnosy z hospodárskej činnosti86 tis. €17 tis. €15 tis. €23 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−1 467 €−492 €−1 867 €−5 365 €
Daň z príjmov0 €0 €340 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok12 tis. €
  • Obežný majetok8 084 €

Pasíva

  • Vlastné imanie−37 tis. €
  • Záväzky58 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom16 tis. €11 tis. €26 tis. €21 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €16 tis. €12 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €16 tis. €12 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok16 tis. €11 tis. €10 tis. €8 084 €
Zásoby10 tis. €7 082 €5 148 €5 511 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky5 142 €3 305 €1 902 €1 937 €
Finančné účty199 €412 €2 973 €636 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky16 tis. €11 tis. €26 tis. €21 tis. €
Vlastné imanie−30 tis. €−30 tis. €−32 tis. €−37 tis. €
Základné imanie15 tis. €15 tis. €15 tis. €15 tis. €
HV minulých rokov−45 tis. €−47 tis. €−47 tis. €−49 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−1 467 €−492 €−1 867 €−5 365 €
Záväzky45 tis. €41 tis. €58 tis. €58 tis. €
Dlhodobé záväzky270 €274 €279 €283 €
Krátkodobé záväzky34 tis. €36 tis. €57 tis. €58 tis. €
Bankové úvery dlhodobé7 490 €3 876 €540 €0 €
Bankové úvery krátkodobé2 533 €0 €0 €0 €
Rezervy417 €367 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €0 €0 €99 €0 €0 €0 €340 €0 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie111,15 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

40 registrovaných činností

  • administratívne službyPlatné od streda 24. júna 2026
  • dizajnérske činnostiPlatné od streda 24. júna 2026
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 24. júna 2026
  • fotografické službyPlatné od streda 24. júna 2026
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 24. júna 2026
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 24. júna 2026
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od streda 24. júna 2026
  • počítačové službyPlatné od streda 24. júna 2026
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaPlatné od streda 24. júna 2026
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od streda 24. júna 2026

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod piatok 16. apríla 2010

    Adresa Malinovského 1151/2, 95806 Partizánske, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 16. apríla 2010 – utorok 23. júna 2026

    Adresa Hurbanova 370/3, 95801 Partizánske, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 24. júna 2026

    Adresa Malinovského 1151/2, 95806 Partizánske, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad15 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 16. apríla 2010 – utorok 23. júna 2026

    Adresa Hurbanova 370/3, 95801 Partizánske, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad15 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/52757/L
Hlavná činnosť
Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Farbiak, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Farbiak, s. r. o.

Malinovského 1151/2, 95806 Partizánske

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.