Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45512205・Podjavorinskej 21, 98401 Lučenec・Založené 2010
Obrat 2025
4,41 mil. €
−1,3 %Zisk 2025
130 tis. €
−50 %Aktíva
2,25 mil. €
−7,0 %Vlastný kapitál
733 tis. €
+25 %Zadlženosť
67,4 %
−8,3 ppHrubá marža
25,1 %
−2,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,0 %
−2,9 ppZisk / výnosy
ROA
5,8 %
−5,0 ppRentabilita aktív
ROE
17,8 %
−27 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,11
+4,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
167 tis. €
−49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,1 %
+1,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
63 tis. €
+67 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4,02 mil. € | 4,2 mil. € | 4,45 mil. € | 4,16 mil. € |
| Pridaná hodnota | 914 tis. € | 1,03 mil. € | 1,23 mil. € | 1,05 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4,04 mil. € | 4,22 mil. € | 4,47 mil. € | 4,41 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 125 tis. € | 145 tis. € | 261 tis. € | 130 tis. € |
| Daň z príjmov | 29 tis. € | 41 tis. € | 67 tis. € | 37 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 35 tis. € | 43 tis. € | 72 tis. € | 38 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,03 mil. € | 2,08 mil. € | 2,42 mil. € | 2,25 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,13 mil. € | 1,21 mil. € | 1,68 mil. € | 1,57 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,12 mil. € | 1,19 mil. € | 1,65 mil. € | 1,53 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 17 tis. € | 22 tis. € | 30 tis. € | 40 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 887 tis. € | 850 tis. € | 719 tis. € | 658 tis. € |
| Zásoby | 838 tis. € | 820 tis. € | 682 tis. € | 565 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 8 288 € | 12 tis. € | 66 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 36 tis. € | 21 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 8 639 € | 16 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,03 mil. € | 2,08 mil. € | 2,42 mil. € | 2,25 mil. € |
| Vlastné imanie | 555 tis. € | 400 tis. € | 586 tis. € | 733 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 329 tis. € | 154 tis. € | 284 tis. € | 537 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 125 tis. € | 145 tis. € | 261 tis. € | 130 tis. € |
| Záväzky | 1,47 mil. € | 1,68 mil. € | 1,83 mil. € | 1,51 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 130 tis. € | 225 tis. € | 323 tis. € | 265 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 500 tis. € | 773 tis. € | 681 tis. € | 595 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 477 tis. € | 354 tis. € | 515 tis. € | 412 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 361 tis. € | 323 tis. € | 299 tis. € | 231 tis. € |
| Rezervy | 5 906 € | 4 347 € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 1 736 € | 377 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Buzitka 184, 98541 Šávoľ, Slovenská republika
Adresa A. E. Timku 6197/9, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Adresa A. Jiráska 2027/35, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Adresa Buzitka 184, 98541 Šávoľ, Slovenská republika
Adresa A. E. Timku 6197/9, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.