Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45517436・Gaštanová 3080/16, 01007 Žilina・Založené 2010
Obrat 2024
39 tis. €
+39 %Zisk 2024
3 224 €
−37 %Aktíva
69 tis. €
+13 %Vlastný kapitál
31 tis. €
+11 %Zadlženosť
54,5 %
+0,6 ppHrubá marža
44,9 %
+1,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,4 %
−9,9 ppZisk / výnosy
ROA
4,7 %
−3,6 ppRentabilita aktív
ROE
10,2 %
−7,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,43
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 813 €
−40 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,4 %
−4,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
29 tis. €
+35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 31 tis. € | 30 tis. € | 28 tis. € | 37 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 5 785 € | 12 tis. € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 31 tis. € | 34 tis. € | 28 tis. € | 39 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 114 € | 3 938 € | 5 086 € | 3 224 € |
| Daň z príjmov | 700 € | 472 € | 1 282 € | 589 € |
| Daň z príjmov splatná | 700 € | 472 € | 1 282 € | 589 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 25 tis. € | 27 tis. € | 61 tis. € | 69 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 28 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 28 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 25 tis. € | 27 tis. € | 33 tis. € | 49 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 777 € | 5 413 € | 2 029 € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 22 tis. € | 22 tis. € | 31 tis. € | 37 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 333 € | 178 € | 244 € | −76 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 25 tis. € | 27 tis. € | 61 tis. € | 69 tis. € |
| Vlastné imanie | 19 tis. € | 23 tis. € | 28 tis. € | 31 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 12 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € | 23 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 114 € | 3 938 € | 5 086 € | 3 224 € |
| Záväzky | 5 723 € | 4 337 € | 33 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 66 € | 77 € | 20 tis. € | 17 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 5 207 € | 3 506 € | 12 tis. € | 20 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 4 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 450 € | 750 € | 820 € | 820 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Fatranská 3102/14, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 3080/16, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 3080/16, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Fatranská 3102/14, 01008 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.