Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45520810・Revolučná 201, 91621 Čachtice・Založené 2010
Obrat 2025
750 tis. €
−5,1 %Zisk 2025
24 tis. €
−39 %Aktíva
1,17 mil. €
+3,7 %Vlastný kapitál
1,11 mil. €
+2,2 %Zadlženosť
4,8 %
+1,4 ppHrubá marža
12,1 %
+2,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,2 %
−1,8 ppZisk / výnosy
ROA
2,1 %
−1,4 ppRentabilita aktív
ROE
2,2 %
−1,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
18,85
−31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
31 tis. €
−38 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,7 %
+0,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,0 mil. €
−0,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,15 mil. € | 899 tis. € | 790 tis. € | 750 tis. € |
| Pridaná hodnota | 204 tis. € | 127 tis. € | 76 tis. € | 91 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,15 mil. € | 899 tis. € | 790 tis. € | 750 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 144 tis. € | 81 tis. € | 39 tis. € | 24 tis. € |
| Daň z príjmov | 38 tis. € | 22 tis. € | 11 tis. € | 7 056 € |
| Daň z príjmov splatná | 38 tis. € | 22 tis. € | 11 tis. € | 7 056 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,01 mil. € | 1,1 mil. € | 1,12 mil. € | 1,17 mil. € |
| Neobežný majetok | 82 tis. € | 83 tis. € | 79 tis. € | 108 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 82 tis. € | 83 tis. € | 79 tis. € | 108 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 925 tis. € | 1,02 mil. € | 1,04 mil. € | 1,06 mil. € |
| Zásoby | 8 834 € | 11 tis. € | 6 884 € | 5 990 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 53 tis. € | 46 tis. € | 48 tis. € | 52 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 863 tis. € | 962 tis. € | 989 tis. € | 999 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 389 € | 1 506 € | 1 093 € | 1 944 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,01 mil. € | 1,1 mil. € | 1,12 mil. € | 1,17 mil. € |
| Vlastné imanie | 966 tis. € | 1,05 mil. € | 1,09 mil. € | 1,11 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 817 tis. € | 961 tis. € | 1,04 mil. € | 1,08 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 144 tis. € | 81 tis. € | 39 tis. € | 24 tis. € |
| Záväzky | 41 tis. € | 56 tis. € | 38 tis. € | 56 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 47 € | 43 € | 13 € | 63 € |
| Krátkodobé záväzky | 41 tis. € | 56 tis. € | 38 tis. € | 56 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Revolučná 201, 91621 Čachtice, Slovenská republika
Adresa Revolučná 201, 91621 Čachtice, Slovenská republika
Adresa Revolučná 201, 91621 Čachtice, Slovenská republika
Adresa Revolučná 201, 91621 Čachtice, Slovenská republika
Adresa Revolučná 201, 91621 Čachtice, Slovenská republika
Adresa Revolučná 201, 91621 Čachtice, Slovenská republika
Adresa Revolučná 201, 91621 Čachtice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.