Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45521883・Považská 40/A, 040 11 Košice - mestská časť Západ・Založené 2010
Obrat 2024
173 tis. €
+13 %Zisk 2024
50 tis. €
−4,4 %Aktíva
138 tis. €
−4,3 %Vlastný kapitál
129 tis. €
−4,3 %Zadlženosť
6,6 %
Hrubá marža
80,0 %
−4,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
29,2 %
−5,2 ppZisk / výnosy
ROA
36,6 %
Rentabilita aktív
ROE
39,2 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
16,67
+24 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
64 tis. €
−4,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
111 tis. €
+37 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 95 tis. € | 111 tis. € | 154 tis. € | 171 tis. € |
| Pridaná hodnota | 83 tis. € | 82 tis. € | 130 tis. € | 136 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 96 tis. € | 118 tis. € | 154 tis. € | 173 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 46 tis. € | 45 tis. € | 53 tis. € | 50 tis. € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 12 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 130 tis. € | 166 tis. € | 144 tis. € | 138 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 902 € | 31 tis. € | 57 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 902 € | 31 tis. € | 57 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 128 tis. € | 135 tis. € | 87 tis. € | 118 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 32 tis. € | 34 tis. € | 61 tis. € | 109 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 95 tis. € | 102 tis. € | 26 tis. € | 8 754 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 481 € | 440 € | 650 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 130 tis. € | 166 tis. € | 144 tis. € | 138 tis. € |
| Vlastné imanie | 101 tis. € | 146 tis. € | 135 tis. € | 129 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 50 tis. € | 95 tis. € | 76 tis. € | 73 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 46 tis. € | 45 tis. € | 53 tis. € | 50 tis. € |
| Záväzky | 29 tis. € | 20 tis. € | 9 540 € | 9 064 € |
| Dlhodobé záväzky | 1 378 € | 1 552 € | 1 745 € | 1 999 € |
| Krátkodobé záväzky | 26 tis. € | 17 tis. € | 6 479 € | 7 065 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 230 € | 1 260 € | 1 316 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
2 registrované činnosti
Adresa Wuppertálska 1380/3, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Adresa Wuppertálska 1380/3, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Adresa Potočná 15, 04001 Košice - Sever, Slovenská republika
Adresa Potočná 15, 04001 Košice - Sever, Slovenská republika
Adresa Wuppertálska 1380/3, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Adresa Wuppertálska 1380/3, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Adresa Potočná 15, 04001 Košice - Sever, Slovenská republika
Adresa Potočná 15, 04001 Košice - Sever, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
RiMCare s.r.o.
Považská 40/A, 040 11 Košice - mestská časť Západ
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.