Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45525048・Hliny 1266/89, 01707 Považská Bystrica・Založené 2010
Obrat 2025
3,5 mil. €
−22 %Zisk 2025
80 tis. €
+7 612 %Aktíva
1,18 mil. €
−18 %Vlastný kapitál
282 tis. €
+39 %Zadlženosť
76,1 %
−9,9 ppHrubá marža
8,1 %
+4,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,3 %
+2,3 ppZisk / výnosy
ROA
6,7 %
+6,7 ppRentabilita aktív
ROE
28,2 %
+28 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,12
+16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
98 tis. €
+866 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,7 %
−71 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
44 tis. €
+280 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
23,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4,53 mil. € | 3,49 mil. € | 4,46 mil. € | 3,38 mil. € |
| Pridaná hodnota | 95 tis. € | 149 tis. € | 167 tis. € | 273 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4,54 mil. € | 3,49 mil. € | 4,46 mil. € | 3,5 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 827 € | 3 345 € | 1 034 € | 80 tis. € |
| Daň z príjmov | 11 tis. € | 9 558 € | 9 113 € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 11 tis. € | 9 558 € | 9 113 € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 833 tis. € | 1,07 mil. € | 1,45 mil. € | 1,18 mil. € |
| Neobežný majetok | 143 tis. € | 201 tis. € | 714 tis. € | 735 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 143 tis. € | 201 tis. € | 709 tis. € | 731 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 5 833 € | 4 084 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 687 tis. € | 862 tis. € | 709 tis. € | 408 tis. € |
| Zásoby | 343 tis. € | 741 tis. € | 513 tis. € | 128 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 301 tis. € | 88 tis. € | 188 tis. € | 261 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 43 tis. € | 32 tis. € | 8 207 € | 19 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 733 € | 2 024 € | 25 tis. € | 40 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 833 tis. € | 1,07 mil. € | 1,45 mil. € | 1,18 mil. € |
| Vlastné imanie | 198 tis. € | 202 tis. € | 203 tis. € | 282 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 801 € | 1 801 € | 1 801 € | 1 801 € |
| HV minulých rokov | 163 tis. € | 163 tis. € | 167 tis. € | 168 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 827 € | 3 345 € | 1 034 € | 80 tis. € |
| Záväzky | 635 tis. € | 863 tis. € | 1,25 mil. € | 900 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 56 tis. € | 74 tis. € | 112 tis. € | 144 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 463 tis. € | 727 tis. € | 734 tis. € | 364 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 96 tis. € | 62 tis. € | 307 tis. € | 325 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 20 tis. € | 0 € | 93 tis. € | 67 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 141 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Hlinkova 683/23, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Hliny 1266/89, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hlinková 683/23, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Hliny 1266/89, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1266/89, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hlinkova 683/23, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Hliny 1266/89, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hlinková 683/23, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Hlinková 683/23, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Hliny 1266/89, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1266/89, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.