Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Easthetic, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 45527911Floriánske námestie 102811/1, 811 07 BratislavaZaložené 2010

Obrat 2025

67 tis. €

−19 %
IČO
45527911
DIČ
2023029910
IČ DPH
SK2023029910, podľa §4, registrácia od piatok 25. marca 2011
Sídlo
Easthetic, s. r. o.Floriánske námestie 102811/1 811 07 Bratislava
Dátum vzniku
streda 5. mája 2010
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/64887/B

Zisk 2025

27 tis. €

+88 %

Aktíva

76 tis. €

+37 %

Vlastný kapitál

55 tis. €

+99 %

Zadlženosť

28,4 %

−22 pp

Hrubá marža

75,8 %

+37 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+88 %
7 293 €6 121 €6 026 €6 818 €43 €526 €400 €−1 312 €911 €4 550 €14 tis. €27 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−18 %
21 tis. €33 tis. €46 tis. €43 tis. €34 tis. €34 tis. €28 tis. €44 tis. €41 tis. €44 tis. €82 tis. €67 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

40,3 %

+23 pp

Zisk / výnosy

ROA

35,7 %

+9,7 pp

Rentabilita aktív

ROE

49,9 %

−2,9 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

9,24

+95 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

30 tis. €

+65 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,2 %

−11 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

51 tis. €

+45 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

11,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

21 tis. €201433 tis. €201546 tis. €201643 tis. €201734 tis. €201835 tis. €201930 tis. €202046 tis. €202141 tis. €202247 tis. €202384 tis. €202467 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru41 tis. €44 tis. €82 tis. €67 tis. €
Pridaná hodnota19 tis. €19 tis. €31 tis. €51 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti41 tis. €47 tis. €84 tis. €67 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení911 €4 550 €14 tis. €27 tis. €
Daň z príjmov714 €983 €3 964 €3 088 €

Aktíva

  • Neobežný majetok19 tis. €
  • Obežný majetok57 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie55 tis. €
  • Záväzky22 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom39 tis. €41 tis. €55 tis. €76 tis. €
Neobežný majetok25 tis. €17 tis. €11 tis. €19 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok25 tis. €17 tis. €11 tis. €19 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok13 tis. €24 tis. €44 tis. €57 tis. €
Zásoby63 €53 €63 €130 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky3 003 €6 491 €23 tis. €4 980 €
Finančné účty10 tis. €18 tis. €22 tis. €52 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky39 tis. €41 tis. €55 tis. €76 tis. €
Vlastné imanie8 351 €13 tis. €27 tis. €55 tis. €
Základné imanie5 010 €5 010 €5 010 €5 010 €
HV minulých rokov1 929 €2 840 €7 390 €22 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení911 €4 550 €14 tis. €27 tis. €
Záväzky30 tis. €28 tis. €28 tis. €22 tis. €
Dlhodobé záväzky24 tis. €21 tis. €18 tis. €16 tis. €
Krátkodobé záväzky3 276 €5 295 €9 374 €6 156 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 016 €960 €1 019 €1 164 €750 €421 €466 €508 €714 €983 €3 964 €3 088 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobieQ425Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 355,91 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,Platné od streda 5. mája 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod),Platné od streda 5. mája 2010
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,Platné od streda 5. mája 2010
  • prenájom hnuteľných vecí,Platné od streda 5. mája 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,Platné od streda 5. mája 2010
  • reklamné a marketingové služby,Platné od streda 5. mája 2010
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,Platné od streda 5. mája 2010
  • vydavateľská činnosť,Platné od streda 5. mája 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,Platné od streda 5. mája 2010

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 5. mája 2010

    Adresa Floriánske námestie 2811/1, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

  • Konateľstreda 5. mája 2010 – pondelok 6. marca 2023

    Adresa Kamenárska 21, 07101 Michalovce, Slovenská republika

  • Peter LoboZaniknuté
    Konateľstreda 5. mája 2010 – utorok 12. júla 2016

    Adresa Nad Laborcom 2, 07101 Michalovce, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 7. marca 2023

    Adresa Floriánske námestie 2811/1, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 010 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 13. júla 2016 – pondelok 6. marca 2023

    Adresa Kamenárska 21, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 010 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 5. mája 2010 – utorok 12. júla 2016

    Adresa Kamenárska 21, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad1 670 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 5. mája 2010 – utorok 12. júla 2016

    Adresa Kamenárska 21, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad1 670 EUR
  • Peter LoboZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 5. mája 2010 – utorok 12. júla 2016

    Adresa Nad Laborcom 2, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad1 670 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/64887/B
Hlavná činnosť
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • streda 12. novembra 2014Zápisnica z konania riadneho valného zhromaždenia zo dňa 31.10.2014.
  • streda 5. mája 2010Spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 12.04.2010 v zmysle príslušných ustanovení z.č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov - Obchodného zákonníka v platnom znení.
Easthetic, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Easthetic, s. r. o.

Floriánske námestie 102811/1, 811 07 Bratislava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.