Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45533636・Bytovky 491/18, 01864 Košeca・Založené 2010
Obrat 2025
120 tis. €
−21 %Zisk 2025
11 tis. €
+96 %Aktíva
195 tis. €
+7,7 %Vlastný kapitál
168 tis. €
+6,7 %Zadlženosť
13,8 %
+0,8 ppHrubá marža
16,1 %
+2,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,8 %
+5,2 ppZisk / výnosy
ROA
5,4 %
+2,4 ppRentabilita aktív
ROE
6,3 %
+2,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,24
−14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
+77 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,3 %
−8,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
114 tis. €
−4,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 276 tis. € | 223 tis. € | 151 tis. € | 120 tis. € |
| Pridaná hodnota | 23 tis. € | 6 203 € | 20 tis. € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 280 tis. € | 213 tis. € | 151 tis. € | 120 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 956 € | −6 460 € | 5 363 € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 742 € | 2 987 € | 1 328 € | 1 344 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 190 tis. € | 188 tis. € | 181 tis. € | 195 tis. € |
| Neobežný majetok | 45 tis. € | 32 tis. € | 38 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 45 tis. € | 32 tis. € | 38 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 145 tis. € | 156 tis. € | 143 tis. € | 141 tis. € |
| Zásoby | 18 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 49 tis. € | 44 tis. € | 46 tis. € | 55 tis. € |
| Finančné účty | 77 tis. € | 112 tis. € | 98 tis. € | 86 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 190 tis. € | 188 tis. € | 181 tis. € | 195 tis. € |
| Vlastné imanie | 159 tis. € | 152 tis. € | 158 tis. € | 168 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 156 tis. € | 151 tis. € | 145 tis. € | 150 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 956 € | −6 460 € | 5 363 € | 11 tis. € |
| Záväzky | 32 tis. € | 36 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 591 € | 1 444 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 26 tis. € | 34 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Pod hájom 962/24, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Pod hájom 962/24, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Pod hájom 962/24, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Pod hájom 962/24, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.