Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45535540・Dunajský Klátov 268, 930 21 Dunajský Klátov・Založené 2010
Obrat 2025
555 €
−99 %Zisk 2025
−5 363 €
−188 %Aktíva
55 tis. €
−14 %Vlastný kapitál
53 tis. €
−9,4 %Zadlženosť
2,9 %
−4,5 ppHrubá marža
-634,6 %
−718 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-966,3 %
−982 ppZisk / výnosy
ROA
-9,8 %
−20 ppRentabilita aktív
ROE
-10,1 %
−21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
71,30
+362 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 193 €
−168 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,3 %
−23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
52 tis. €
−9,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-28,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 37 tis. € | 38 tis. € | 39 tis. € | 555 € |
| Pridaná hodnota | 30 tis. € | 30 tis. € | 33 tis. € | −3 522 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 37 tis. € | 38 tis. € | 39 tis. € | 555 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 534 € | 3 775 € | 6 112 € | −5 363 € |
| Daň z príjmov | 1 122 € | 995 € | 1 502 € | 170 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 122 € | 995 € | 1 502 € | 170 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 54 tis. € | 57 tis. € | 63 tis. € | 55 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 53 tis. € | 55 tis. € | 61 tis. € | 53 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 870 € | 3 185 € | 6 032 € | 475 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 48 tis. € | 51 tis. € | 55 tis. € | 52 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 648 € | 2 169 € | 1 958 € | 2 020 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 54 tis. € | 57 tis. € | 63 tis. € | 55 tis. € |
| Vlastné imanie | 50 tis. € | 53 tis. € | 58 tis. € | 53 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 40 tis. € | 44 tis. € | 47 tis. € | 53 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 534 € | 3 775 € | 6 112 € | −5 363 € |
| Záväzky | 4 311 € | 3 697 € | 4 687 € | 1 571 € |
| Dlhodobé záväzky | 200 € | 370 € | 721 € | 834 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 111 € | 3 327 € | 3 966 € | 737 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Pavúčí vrch 278/18, 92901 Malé Dvorníky, Slovenská republika
Adresa Pavúčí vrch 278/18, 92901 Malé Dvorníky, Slovenská republika
Adresa Pavúčí vrch 278/18, 92901 Malé Dvorníky, Slovenská republika
Adresa Pavúčí vrch 278/18, 92901 Malé Dvorníky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
LAURUS Audit, s.r.o.
Dunajský Klátov 268, 930 21 Dunajský Klátov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.