Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45546908・Hurbanovo námestie 7, 81103 Bratislava - mestská časť Staré mesto・Založené 2010
Obrat 2018
3,22 mil. €
+2,0 %Zisk 2018
211 tis. €
+475 %Aktíva
1,14 mil. €
+23 %Vlastný kapitál
176 tis. €
+438 %Zadlženosť
53,4 %
−14 ppHrubá marža
42,6 %
+7,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,6 %
+8,3 ppZisk / výnosy
ROA
18,5 %
+25 ppRentabilita aktív
ROE
120,2 %
+12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,18
+75 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
276 tis. €
+675 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,3 %
+41 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
516 tis. €
+256 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2 944,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 110 € | 1 430 € | 3,05 mil. € | 3,1 mil. € |
| Pridaná hodnota | −89 € | 603 € | 1,08 mil. € | 1,32 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 110 € | 1 430 € | 3,16 mil. € | 3,22 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −587 € | 24 € | −56 tis. € | 211 tis. € |
| Daň z príjmov | 480 € | 480 € | 8 482 € | 64 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | — | 480 € | 8 482 € | 60 tis. € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 393 € | 5 025 € | 929 tis. € | 1,14 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 143 tis. € | 121 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 212 tis. € | 178 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | −69 tis. € | −57 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 393 € | 5 025 € | 727 tis. € | 951 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 37 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 22 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 317 tis. € | 448 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 393 € | 5 025 € | 373 tis. € | 445 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 59 tis. € | 69 tis. € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 393 € | 5 025 € | 929 tis. € | 1,14 mil. € |
| Vlastné imanie | 4 413 € | 4 437 € | −52 tis. € | 176 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −587 € | −563 € | −40 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −587 € | 24 € | −56 tis. € | 211 tis. € |
| Záväzky | 980 € | 588 € | 627 tis. € | 610 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 1 995 € | 116 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 980 € | 588 € | 582 tis. € | 435 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 42 tis. € | 58 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 355 tis. € | 356 tis. € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Topoľový rad 12, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Topoľový rad 12, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
TECHNOPOL SERVICES s. r. o.
Hurbanovo námestie 7, 81103 Bratislava - mestská časť Staré mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.