Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45551707・Klemensova 1, 81109 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2025
95 tis. €
−24 %Zisk 2025
58 tis. €
+12 %Aktíva
532 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
529 tis. €
+12 %Zadlženosť
0,5 %
Hrubá marža
81,8 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
61,8 %
+20 ppZisk / výnosy
ROA
11,0 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
11,1 %
−0,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
199,19
−10 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
65 tis. €
−2,2 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
525 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 169 tis. € | 133 tis. € | 124 tis. € | 95 tis. € |
| Pridaná hodnota | 120 tis. € | 77 tis. € | 79 tis. € | 77 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 169 tis. € | 133 tis. € | 124 tis. € | 95 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 84 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € | 58 tis. € |
| Daň z príjmov | 22 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 6 519 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 379 tis. € | 424 tis. € | 473 tis. € | 532 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 134 € | 3 750 € | 2 333 € | 3 973 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 134 € | 3 750 € | 2 333 € | 3 973 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 378 tis. € | 420 tis. € | 470 tis. € | 528 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 336 tis. € | 390 tis. € | 448 tis. € | 490 tis. € |
| Finančné účty | 41 tis. € | 30 tis. € | 22 tis. € | 37 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 379 tis. € | 424 tis. € | 473 tis. € | 532 tis. € |
| Vlastné imanie | 366 tis. € | 418 tis. € | 471 tis. € | 529 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 277 tis. € | 361 tis. € | 413 tis. € | 465 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 84 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € | 58 tis. € |
| Záväzky | 13 tis. € | 5 775 € | 2 125 € | 2 649 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 13 tis. € | 5 775 € | 2 125 € | 2 649 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Klemensova 2514/1, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Petra Jilemnického 6118/15, 90101 Malacky, Slovenská republika
Adresa Klemensova 1, 81109 Bratislava, Slovenská republika
Adresa D. Skuteckého 1, 90101 Malacky, Slovenská republika
Adresa Bielkova 6, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Klemensova 2514/1, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Petra Jilemnického, 6118/15, 90101,
Adresa Klemensova 1, 81109 Bratislava, Slovenská republika
Adresa D. Skuteckého 1, 90101 Malacky, Slovenská republika
Adresa Klemensova 1, 81109 Bratislava, Slovenská republika
Adresa D. Skuteckého 1, 90101 Malacky, Slovenská republika
Adresa Bielkova 6, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.