Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45562857・Pod hliniskom 1069/2B, 01007 Žilina・Založené 2010
Obrat 2025
116 tis. €
−6,3 %Zisk 2025
−5 303 €
−242 %Aktíva
164 tis. €
+6,2 %Vlastný kapitál
1 191 €
+114 %Zadlženosť
99,3 %
−6,2 ppHrubá marža
3,5 %
−8,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-4,6 %
−7,6 ppZisk / výnosy
ROA
-3,2 %
−5,6 ppRentabilita aktív
ROE
-445,3 %
−401 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,24
−7,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 343 €
−192 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-22,1 %
−43 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−125 tis. €
−2,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
34,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 73 tis. € | 95 tis. € | 123 tis. € | 109 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 388 € | −2 383 € | 14 tis. € | 3 782 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 73 tis. € | 96 tis. € | 123 tis. € | 116 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −7 793 € | −11 tis. € | 3 744 € | −5 303 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 173 tis. € | 159 tis. € | 155 tis. € | 164 tis. € |
| Neobežný majetok | 128 tis. € | 121 tis. € | 113 tis. € | 125 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 128 tis. € | 121 tis. € | 113 tis. € | 125 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 44 tis. € | 38 tis. € | 41 tis. € | 38 tis. € |
| Zásoby | 35 tis. € | 29 tis. € | 33 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 429 € | 4 014 € | 628 € | 1 098 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 8 969 € | 5 168 € | 7 535 € | 1 932 € |
| Časové rozlíšenie | 287 € | 354 € | 383 € | 717 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 173 tis. € | 159 tis. € | 155 tis. € | 164 tis. € |
| Vlastné imanie | −5 225 € | −16 tis. € | −8 506 € | 1 191 € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 414 € | 414 € | 414 € | 414 € |
| HV minulých rokov | −4 846 € | −13 tis. € | −20 tis. € | −16 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −7 793 € | −11 tis. € | 3 744 € | −5 303 € |
| Záväzky | 178 tis. € | 175 tis. € | 163 tis. € | 163 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 178 tis. € | 175 tis. € | 163 tis. € | 163 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Pod hliniskom 1069/2B, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Dobšinského 1605/1, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Pod hliniskom 1069/2B, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Dobšinského 1605/1, 01008 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.