Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45567018・Poľná 1058/27, 919 51 Špačince・Založené 2010
Obrat 2023
423 tis. €
+140 %Zisk 2023
−1 899 €
−383 %Aktíva
851 tis. €
−12 %Vlastný kapitál
129 tis. €
−1,4 %Zadlženosť
106,5 %
+19 ppHrubá marža
2,4 %
−0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,4 %
−0,8 ppZisk / výnosy
ROA
-0,2 %
−0,3 ppRentabilita aktív
ROE
-1,5 %
−2,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,65
−25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 899 €
−383 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−297 tis. €
−196 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 541 tis. € | 545 tis. € | 176 tis. € | 423 tis. € |
| Pridaná hodnota | 42 tis. € | 48 tis. € | 5 558 € | 10 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 554 tis. € | 550 tis. € | 176 tis. € | 423 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 280 € | 8 487 € | 671 € | −1 899 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 3 011 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 3 011 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 343 tis. € | 440 tis. € | 971 tis. € | 851 tis. € |
| Neobežný majetok | 95 tis. € | 95 tis. € | 308 tis. € | 300 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 75 tis. € | 75 tis. € | 288 tis. € | 280 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Obežný majetok | 247 tis. € | 345 tis. € | 663 tis. € | 551 tis. € |
| Zásoby | 17 tis. € | 0 € | 185 tis. € | 95 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 15 tis. € | 0 € | 0 € | 64 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 210 tis. € | 308 tis. € | 474 tis. € | 382 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 997 € | 37 tis. € | 3 875 € | 9 395 € |
| Časové rozlíšenie | 434 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 343 tis. € | 440 tis. € | 981 tis. € | 1,04 mil. € |
| Vlastné imanie | 122 tis. € | 131 tis. € | 131 tis. € | 129 tis. € |
| Základné imanie | 59 tis. € | 59 tis. € | 59 tis. € | 59 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 41 tis. € | 42 tis. € | 51 tis. € | 51 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 280 € | 8 487 € | 671 € | −1 899 € |
| Záväzky | 221 tis. € | 309 tis. € | 850 tis. € | 906 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 57 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € | 24 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 87 tis. € | 208 tis. € | 763 tis. € | 848 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 77 tis. € | 67 tis. € | 53 tis. € | 37 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | −1 716 € | −1 790 € | −1 790 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Bučianska 6582/7, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Ulica Poľná 1058/27, 91951 Špačince, Slovenská republika
Adresa Bučianska 6582/7, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Bučianska 6582/7, 91701 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.