Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45571970・Selešťany 6, 99106 Záhorce・Založené 2010
Obrat 2019
0 €
−100 %Zisk 2019
−354 €
−105 %Aktíva
0 €
−100 %Vlastný kapitál
−286 €
−101 %Zadlženosť
—
NezverejnenéHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROE
123,8 %
+84 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
−100 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−354 €
−104 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−286 €
−101 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
22,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
0 €
+100 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 316 tis. € | 288 tis. € | 403 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 9 816 € | 9 813 € | 16 tis. € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 316 tis. € | 288 tis. € | 403 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 591 € | 7 108 € | 7 682 € | −354 € |
| Daň z príjmov | 1 859 € | 1 890 € | 2 042 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 859 € | 1 890 € | 2 042 € | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 128 tis. € | 99 tis. € | 51 tis. € | 0 € |
| Neobežný majetok | 379 € | 152 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 379 € | 152 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 128 tis. € | 99 tis. € | 51 tis. € | 0 € |
| Zásoby | 87 tis. € | 71 tis. € | 44 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 411 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 2 437 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 40 tis. € | 25 tis. € | 6 912 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 128 tis. € | 99 tis. € | 51 tis. € | 0 € |
| Vlastné imanie | 126 tis. € | 87 tis. € | 19 tis. € | −286 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 14 tis. € | 21 tis. € | 6 481 € | −4 932 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 591 € | 7 108 € | 7 682 € | −354 € |
| Záväzky | 1 495 € | 12 tis. € | 32 tis. € | 286 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 495 € | 3 105 € | 32 tis. € | 286 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 8 933 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Balassa utca 5, 2660 Balassagyarmat, Maďarsko
Adresa Patvárci útca, 29, 2660, Balassagyarmat, Maďarská republika
Adresa Patvárci útca, 29, 2660, Balassagyarmat, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
SK športstore D&B, s.r.o. "v likvidácii"
Selešťany 6, 99106 Záhorce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.