Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45572224・Ľanová 8540, 94002 Nové Zámky・Založené 2010
Obrat 2025
36 tis. €
+58 %Zisk 2025
3 110 €
+264 %Aktíva
8 678 €
−4,6 %Vlastný kapitál
8 110 €
−1,6 %Zadlženosť
6,6 %
−2,9 ppHrubá marža
9,8 %
+2,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,6 %
+4,9 ppZisk / výnosy
ROA
35,8 %
+26 ppRentabilita aktív
ROE
38,3 %
+28 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,28
+44 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 456 €
+189 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 110 €
−1,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 18 tis. € | 18 tis. € | 23 tis. € | 36 tis. € |
| Pridaná hodnota | −3 074 € | 1 498 € | 1 716 € | 3 510 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 18 tis. € | 18 tis. € | 23 tis. € | 36 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 385 € | 1 238 € | 855 € | 3 110 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 346 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 622 € | 7 862 € | 9 099 € | 8 678 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 622 € | 7 862 € | 9 099 € | 8 678 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 024 € | 821 € | 459 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 598 € | 7 041 € | 8 640 € | 8 678 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 622 € | 7 862 € | 9 099 € | 8 678 € |
| Vlastné imanie | 6 144 € | 7 384 € | 8 239 € | 8 110 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 4 074 € | 691 € | 1 884 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 385 € | 1 238 € | 855 € | 3 110 € |
| Záväzky | 478 € | 478 € | 860 € | 568 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 478 € | 478 € | 860 € | 568 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa SNP 4013/46, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Komoča 422, 94121 Komoča, Slovenská republika
Adresa Nábrežná 4, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Komoča 422, 94121 Komoča, Slovenská republika
Adresa SNP 4013/46, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Komoča 422, 94121 Komoča, Slovenská republika
Adresa Nábrežná 4, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Komoča 422, 94121 Komoča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.