Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45573581・Púchovská 12, 83106 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2025
1,81 mil. €
−27 %Zisk 2025
15 tis. €
−74 %Aktíva
840 tis. €
+14 %Vlastný kapitál
148 tis. €
+12 %Zadlženosť
82,0 %
Hrubá marža
13,0 %
+2,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,9 %
−1,6 ppZisk / výnosy
ROA
1,8 %
−6,4 ppRentabilita aktív
ROE
10,4 %
−35 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,19
−0,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
46 tis. €
−41 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
66,8 %
+44 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
110 tis. €
+31 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
22,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,12 mil. € | 2,42 mil. € | 2,36 mil. € | 1,77 mil. € |
| Pridaná hodnota | 121 tis. € | 217 tis. € | 260 tis. € | 231 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,39 mil. € | 2,69 mil. € | 2,46 mil. € | 1,81 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 738 € | 67 tis. € | 60 tis. € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 220 € | 21 tis. € | 18 tis. € | 31 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 3 220 € | 21 tis. € | 18 tis. € | 31 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 465 tis. € | 1,05 mil. € | 735 tis. € | 840 tis. € |
| Neobežný majetok | 119 tis. € | 133 tis. € | 216 tis. € | 144 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 119 tis. € | 133 tis. € | 216 tis. € | 144 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 338 tis. € | 910 tis. € | 508 tis. € | 683 tis. € |
| Zásoby | 137 tis. € | 35 tis. € | 26 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 154 tis. € | 601 tis. € | 380 tis. € | 551 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 47 tis. € | 274 tis. € | 103 tis. € | 86 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 7 925 € | 11 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 465 tis. € | 1,05 mil. € | 735 tis. € | 840 tis. € |
| Vlastné imanie | 36 tis. € | 73 tis. € | 133 tis. € | 148 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 739 € | 67 tis. € | 128 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 738 € | 67 tis. € | 60 tis. € | 15 tis. € |
| Záväzky | 429 tis. € | 983 tis. € | 602 tis. € | 688 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 55 tis. € | 65 tis. € | 123 tis. € | 86 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 370 tis. € | 836 tis. € | 424 tis. € | 572 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 1 618 € | 79 tis. € | 54 tis. € | 29 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 145 € | 2 070 € | 836 € | 1 145 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | −1 833 € | 0 € | 3 096 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Nádražná 23, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa Nádražná 23, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa Bajkalská 712/18, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Nádražná 23, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa Nádražná 23, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.