Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45575291・Andreja Kmeťa 358/2, 01841 Dubnica nad Váhom・Založené 2010
Obrat 2020
74 tis. €
−39 %Zisk 2020
6 744 €
+219 %Aktíva
184 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
40 tis. €
+45 %Zadlženosť
78,5 %
−4,9 ppHrubá marža
18,3 %
−4,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,1 %
+14 ppZisk / výnosy
ROA
3,7 %
+7,1 ppRentabilita aktív
ROE
17,1 %
+38 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,89
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 744 €
+219 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−16 tis. €
−4 820 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 114 tis. € | 121 tis. € | 60 tis. € |
| Pridaná hodnota | −7 166 € | −3 805 € | 28 tis. € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 13 tis. € | 117 tis. € | 121 tis. € | 74 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −15 tis. € | −341 € | −5 679 € | 6 744 € |
| Daň z príjmov | 961 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 62 tis. € | 213 tis. € | 164 tis. € | 184 tis. € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 26 tis. € | 27 tis. € | 56 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11 tis. € | 26 tis. € | 27 tis. € | 56 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 51 tis. € | 187 tis. € | 137 tis. € | 128 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 33 tis. € | 169 tis. € | 115 tis. € | 109 tis. € |
| Finančné účty | 18 tis. € | 18 tis. € | 22 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 62 tis. € | 213 tis. € | 164 tis. € | 184 tis. € |
| Vlastné imanie | 54 tis. € | 49 tis. € | 27 tis. € | 40 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −280 tis. € | −284 tis. € | −284 tis. € | −278 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −15 tis. € | −16 tis. € | −38 tis. € | −31 tis. € |
| Záväzky | 8 365 € | 164 tis. € | 137 tis. € | 144 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 365 € | 164 tis. € | 137 tis. € | 144 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Brezová 2012/4, 91441 Nemšová, Slovenská republika
Adresa Partizánska 472/59, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa SNP 127/13, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa Brezová 2012/4, 91441 Nemšová, Slovenská republika
Adresa SNP 127/13, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa Partizánska 472/59, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa SNP 127/13, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa SNP 127/13, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PRO3con Group, s. r. o.
Andreja Kmeťa 358/2, 01841 Dubnica nad Váhom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.