Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45575819・Černyševského 1287/10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2010
Obrat 2025
16 tis. €
−30 %Zisk 2025
2 136 €
−70 %Aktíva
44 tis. €
+9,4 %Vlastný kapitál
−2 847 €
+43 %Zadlženosť
106,5 %
−6,0 ppHrubá marža
25,2 %
−23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,5 %
−18 ppZisk / výnosy
ROA
4,9 %
−13 ppRentabilita aktív
ROE
-75,0 %
+69 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,78
+11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 476 €
−69 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,7 %
+3,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−10 tis. €
+22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 10 tis. € | 6 169 € | 21 tis. € | 16 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 322 € | −3 815 € | 10 tis. € | 3 978 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 6 169 € | 22 tis. € | 16 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 906 € | −5 313 € | 7 191 € | 2 136 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 859 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 859 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 35 tis. € | 31 tis. € | 40 tis. € | 44 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 9 559 € | 8 721 € | 7 884 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 9 559 € | 8 721 € | 7 884 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 35 tis. € | 21 tis. € | 31 tis. € | 36 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 287 € | 240 € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 35 tis. € | 21 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 18 € | 68 € | 95 € | 98 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 35 tis. € | 31 tis. € | 40 tis. € | 44 tis. € |
| Vlastné imanie | −6 861 € | −12 tis. € | −4 983 € | −2 847 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −8 955 € | −12 tis. € | −17 tis. € | −9 983 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 906 € | −5 313 € | 7 191 € | 2 136 € |
| Záväzky | 42 tis. € | 43 tis. € | 45 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 42 tis. € | 42 tis. € | 44 tis. € | 46 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 360 € | 480 € | 500 € | 500 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Grösslingova 52, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Lazaretská 36, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Grösslingova 52, 81109 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vážska 5015/13, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sputnikova 5534/14, 82102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
DETECO s. r. o.
Černyševského 1287/10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.