Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45578028・Švermova 36, 97404 Banská Bystrica・Založené 2010
Obrat 2025
6,26 mil. €
+14 %Zisk 2025
7 709 €
−87 %Aktíva
1,27 mil. €
−38 %Vlastný kapitál
311 tis. €
+3,1 %Zadlženosť
74,9 %
−10 ppHrubá marža
5,2 %
−3,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,1 %
−1,0 ppZisk / výnosy
ROA
0,6 %
−2,3 ppRentabilita aktív
ROE
2,5 %
−17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,66
+11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
−85 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
37,9 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
485 tis. €
−23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7,57 mil. € | 7,22 mil. € | 5,44 mil. € | 6,16 mil. € |
| Pridaná hodnota | 367 tis. € | 289 tis. € | 459 tis. € | 321 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7,58 mil. € | 7,45 mil. € | 5,49 mil. € | 6,26 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 137 tis. € | 51 tis. € | 59 tis. € | 7 709 € |
| Daň z príjmov | 39 tis. € | 14 tis. € | 21 tis. € | 4 700 € |
| Daň z príjmov splatná | 39 tis. € | 14 tis. € | 21 tis. € | 4 700 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,6 mil. € | 4,76 mil. € | 2,05 mil. € | 1,27 mil. € |
| Neobežný majetok | 486 tis. € | 378 tis. € | 123 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 476 tis. € | 370 tis. € | 100 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 10 tis. € | 7 865 € | 23 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2,11 mil. € | 4,38 mil. € | 1,92 mil. € | 1,22 mil. € |
| Zásoby | 844 tis. € | 1,92 mil. € | 760 tis. € | 269 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1,21 mil. € | 2,43 mil. € | 1,07 mil. € | 874 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 60 tis. € | 32 tis. € | 84 tis. € | 74 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 554 € | 8 667 € | 8 544 € | 6 495 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,6 mil. € | 4,76 mil. € | 2,05 mil. € | 1,27 mil. € |
| Vlastné imanie | 192 tis. € | 243 tis. € | 302 tis. € | 311 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 1 € | 137 tis. € | 188 tis. € | 248 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 137 tis. € | 51 tis. € | 59 tis. € | 7 709 € |
| Záväzky | 2,41 mil. € | 4,52 mil. € | 1,75 mil. € | 947 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 403 € | 1 203 € | 3 695 € | 2 861 € |
| Krátkodobé záväzky | 1,77 mil. € | 3,78 mil. € | 1,29 mil. € | 732 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 633 tis. € | 716 tis. € | 451 tis. € | 212 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 6 346 € | 16 tis. € | 843 € | 318 € |
| Rezervy | 5 702 € | 11 tis. € | 6 618 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 85 € | 0 € | 0 € | 7 151 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Švermova 15149/36, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Lučatín 157, 97661 Lučatín, Slovenská republika
Adresa Švermova 15149/36, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Švermova 15149/36, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Švermova 15149/36, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Lučatín 157, 97661 Lučatín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.