Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45580090・Tylova 1046/27, 83104 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2025
97 tis. €
+47 %Zisk 2025
4 052 €
+6 231 %Aktíva
123 tis. €
−8,7 %Vlastný kapitál
112 tis. €
+3,8 %Zadlženosť
8,7 %
−11 ppHrubá marža
4,5 %
−3,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,2 %
+4,1 ppZisk / výnosy
ROA
3,3 %
+3,3 ppRentabilita aktív
ROE
3,6 %
+3,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,31
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 012 €
+389 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,2 %
−75 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
113 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 117 tis. € | 87 tis. € | 65 tis. € | 57 tis. € |
| Pridaná hodnota | 29 tis. € | 7 475 € | 4 824 € | 2 528 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 119 tis. € | 95 tis. € | 66 tis. € | 97 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −12 tis. € | −12 tis. € | 64 € | 4 052 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 139 tis. € | 122 tis. € | 134 tis. € | 123 tis. € |
| Neobežný majetok | 46 tis. € | 33 tis. € | 32 tis. € | 479 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 46 tis. € | 33 tis. € | 32 tis. € | 479 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 93 tis. € | 89 tis. € | 103 tis. € | 122 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 93 tis. € | 87 tis. € | 100 tis. € | 106 tis. € |
| Finančné účty | −363 € | 2 312 € | 2 473 € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 139 tis. € | 122 tis. € | 134 tis. € | 123 tis. € |
| Vlastné imanie | 120 tis. € | 108 tis. € | 108 tis. € | 112 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 127 tis. € | 114 tis. € | 102 tis. € | 102 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −12 tis. € | −12 tis. € | 64 € | 4 052 € |
| Záväzky | 19 tis. € | 14 tis. € | 26 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 209 € | 1 031 € | 1 031 € | 1 031 € |
| Krátkodobé záväzky | 16 tis. € | 13 tis. € | 6 889 € | 9 174 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 18 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 088 € | 800 € | 400 € | 400 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Tylova 1046/27, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Čajkov 21, 93524 Čajkov, Slovenská republika
Adresa Tylova 1046/27, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tylova 1046/27, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jungmannova 4, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tylova 1046/27, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tylova 1046/27, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Čajkov 21, 93524 Čajkov, Slovenská republika
Adresa Jungmannova 4, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tylova 1046/27, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.