Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45580839・Železná Breznica 191, 96234 Železná Breznica・Založené 2010
Obrat 2025
77 tis. €
+21 %Zisk 2025
−5 712 €
−63 567 %Aktíva
30 tis. €
−22 %Vlastný kapitál
6 934 €
−45 %Zadlženosť
77,2 %
+9,5 ppHrubá marža
22,2 %
+0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-7,4 %
−7,4 ppZisk / výnosy
ROA
-18,8 %
−19 ppRentabilita aktív
ROE
-82,4 %
−82 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,29
−25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 752 €
−590 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-20,2 %
−119 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
−29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
24,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 55 tis. € | 64 tis. € | 64 tis. € | 77 tis. € |
| Pridaná hodnota | 22 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 55 tis. € | 64 tis. € | 64 tis. € | 77 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 048 € | 6 146 € | 9 € | −5 712 € |
| Daň z príjmov | 883 € | 2 107 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 19 tis. € | 39 tis. € | 30 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 9 517 € | 7 065 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 1 896 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 9 517 € | 5 169 € |
| Obežný majetok | 10 tis. € | 19 tis. € | 30 tis. € | 23 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 522 € | 7 157 € | 13 tis. € | 15 tis. € |
| Finančné účty | 4 800 € | 12 tis. € | 16 tis. € | 8 467 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 19 tis. € | 39 tis. € | 30 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 488 € | 13 tis. € | 13 tis. € | 6 934 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −8 159 € | −5 109 € | 1 038 € | 1 047 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 048 € | 6 146 € | 9 € | −5 712 € |
| Záväzky | 3 834 € | 6 646 € | 26 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 834 € | 6 646 € | 6 745 € | 7 096 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 20 tis. € | 16 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Gorkého 764/18, 96231 Sliač, Slovenská republika
Adresa Maloslatinská 790/6, 96201 Zvolenská Slatina, Slovenská republika
Adresa B.Nemcovej 657/11, 96231 Sliač, Slovenská republika
Adresa Pod Kozákom 712/6, 96231 Sliač, Slovenská republika
Adresa Gorkého 764/18, 96231 Sliač, Slovenská republika
Adresa B.Nemcovej 657/11, 96231 Sliač, Slovenská republika
Adresa Gorkého 764/18, 96231 Sliač, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MG Progres, s.r.o.
Železná Breznica 191, 96234 Železná Breznica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.