Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Foosung Slovakia s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 45581258Lermontovova 3, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré MestoZaložené 2010

Obrat 2025

224 tis. €

+85 %
IČO
45581258
DIČ
2023052746
IČ DPH
SK2023052746, podľa §4, registrácia od streda 16. júna 2010
Sídlo
Foosung Slovakia s. r. o.Lermontovova 3 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Dátum vzniku
utorok 1. júna 2010
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/172417/B

Zisk 2025

73 tis. €

+26 %

Aktíva

263 tis. €

+147 %

Vlastný kapitál

191 tis. €

+62 %

Zadlženosť

27,4 %

+38 pp

Hrubá marža

83,1 %

+3,0 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+26 %
3 499 €326 tis. €392 tis. €364 tis. €317 tis. €853 tis. €77 tis. €−16 tis. €124 tis. €142 tis. €58 tis. €73 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+84 %
22,9 mil. €19,09 mil. €8,09 mil. €1,75 mil. €665 tis. €1,12 mil. €117 tis. €0 €181 tis. €213 tis. €122 tis. €224 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

32,5 %

−15 pp

Zisk / výnosy

ROA

27,7 %

−27 pp

Rentabilita aktív

ROE

38,2 %

−11 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,47

+127 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

99 tis. €

+28 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

26,0 %

+1,0 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

99 tis. €

−16 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-37,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

23,02 mil. €201419,78 mil. €20158,37 mil. €20162,78 mil. €2017669 tis. €20181,12 mil. €2019117 tis. €20201 153 €2021181 tis. €2022213 tis. €2023122 tis. €2024224 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru181 tis. €213 tis. €122 tis. €224 tis. €
Pridaná hodnota173 tis. €195 tis. €97 tis. €186 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti181 tis. €213 tis. €122 tis. €224 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení124 tis. €142 tis. €58 tis. €73 tis. €
Daň z príjmov33 tis. €41 tis. €19 tis. €26 tis. €
Daň z príjmov splatná33 tis. €41 tis. €19 tis. €26 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok166 tis. €
  • Časové rozlíšenie97 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie191 tis. €
  • Záväzky72 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom247 tis. €277 tis. €107 tis. €263 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok246 tis. €276 tis. €106 tis. €166 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky60 tis. €60 tis. €61 tis. €60 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty186 tis. €216 tis. €45 tis. €106 tis. €
Časové rozlíšenie311 €430 €561 €97 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky247 tis. €277 tis. €107 tis. €263 tis. €
Vlastné imanie297 tis. €260 tis. €118 tis. €191 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania501 €500 €501 €500 €
HV minulých rokov167 tis. €112 tis. €55 tis. €112 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení124 tis. €142 tis. €58 tis. €73 tis. €
Záväzky−50 tis. €17 tis. €−11 tis. €72 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €229 €
Krátkodobé záväzky−50 tis. €17 tis. €−11 tis. €67 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €4 913 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

26 tis. €115 tis. €138 tis. €93 tis. €85 tis. €227 tis. €20 tis. €0 €33 tis. €41 tis. €19 tis. €26 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie638,71 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

3 registrované činnosti

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)Platné od utorok 1. júna 2010
  • výroba a hutnícke spracovanie kovovPlatné od utorok 1. júna 2010
  • výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovPlatné od utorok 1. júna 2010

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod utorok 1. júna 2010

    Adresa Jung-dong, Giheung-gu, 971-9, Yongin-si, Gyeonggi-do, Južná Kórea

  • In Seon HwangZaniknuté
    Konateľutorok 1. júna 2010 – štvrtok 20. júla 2017

    Adresa Jung-dong, Giheung-gu, 971-9, Yongin-si, Gyeonggi-do, Južná Kórea

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 11. januára 2022

    Adresa Hyundaikia-ro, Paltan-meyon 60, Hwaseong-si, Gyeonggi-do, Kórejská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 1. júna 2010 – pondelok 10. januára 2022

    Adresa Gajae-ri, Paltan-myeon 584-1, Hwasung-si, Gyeonggi-do, Kórejská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/172417/B
Hlavná činnosť
Veľkoobchod s pevnými, kvapalnými a plynnými palivami a súvisiacimi produktmi
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • štvrtok 30. marca 2017Predaj časti podniku: Predaj časti podniku " výroba a servis kondenzačných hlavíc, hadíc a rúr pre automobilové klimatizačné systémy" na základe Zmluvy o predaji časti podniku uzatvorenej medzi spoločnosťou Foosung Slovakia s.r.o. ako predávajúcim a Hanon Systems Slovakia s.r.o., so sídlom Ľ. Štúra 1033/78, 019 01 Ilava, IČO: 36805602 ako kupujúcim, v znení jej Dodatku č.1, s účinnosťou od 01.03.2017.
Foosung Slovakia s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Foosung Slovakia s. r. o.

Lermontovova 3, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.