Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45584583・Klincová 37, 821 08 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2020
2 959 €
+1 133 %Zisk 2020
−1 053 €
−116 %Aktíva
−770 €
−147 %Vlastný kapitál
−16 tis. €
−6,9 %Zadlženosť
-2 029,1 %
−3 057 ppHrubá marža
-30,4 %
+828 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-35,6 %
−2 750 ppZisk / výnosy
ROA
136,8 %
−257 ppRentabilita aktív
ROE
6,4 %
+49 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-0,05
−151 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 053 €
−116 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−16 tis. €
−6,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-34,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 18 tis. € | 15 tis. € | 240 € | 2 959 € |
| Pridaná hodnota | −2 832 € | 1 347 € | −2 060 € | −899 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 18 tis. € | 15 tis. € | 240 € | 2 959 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −12 tis. € | −1 046 € | 6 514 € | −1 053 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 206 € | −593 € | 1 653 € | −770 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 5 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 5 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 206 € | −593 € | 1 648 € | −770 € |
| Zásoby | 5 € | 6 € | 2 173 € | 5 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 057 € | −98 € | 348 € | −39 € |
| Finančné účty | −856 € | −501 € | −873 € | −736 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 206 € | −593 € | 1 653 € | −770 € |
| Vlastné imanie | −21 tis. € | −22 tis. € | −15 tis. € | −16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −13 tis. € | −26 tis. € | −27 tis. € | −20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −12 tis. € | −1 046 € | 6 514 € | −1 053 € |
| Záväzky | 22 tis. € | 21 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 21 tis. € | 21 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 679 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Palackého 10, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Adresa Břevnická 1588, 58301 Chotěbor, Česká republika
Adresa Sladovnická 198, 58301 Chotěbor, Česká republika
Adresa Palackého 10, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.