Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ISMONT, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 45593141Strojárenská 1C, 91702 TrnavaZaložené 2010

Obrat 2025

9,57 mil. €

−55 %
IČO
45593141
DIČ
2023079564
IČ DPH
SK2023079564, podľa §4, registrácia od utorok 5. októbra 2010
Sídlo
ISMONT, s.r.o.Strojárenská 1C 91702 Trnava
Dátum vzniku
sobota 26. júna 2010
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/25803/T

Zisk 2025

370 tis. €

+1,1 %

Aktíva

23,78 mil. €

−13 %

Vlastný kapitál

14,81 mil. €

+2,5 %

Zadlženosť

37,7 %

−9,5 pp

Hrubá marža

27,3 %

−1,6 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+1,1 %
323 tis. €475 tis. €1,07 mil. €2,1 mil. €3,11 mil. €1,29 mil. €950 tis. €2,79 mil. €2,6 mil. €1,47 mil. €366 tis. €370 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−60 %
7,64 mil. €12,9 mil. €19,34 mil. €21,8 mil. €27,96 mil. €19,56 mil. €18,27 mil. €31,15 mil. €41,6 mil. €37,64 mil. €19,97 mil. €8,05 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

3,9 %

+2,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

1,6 %

+0,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

2,5 %

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,15

+37 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

514 tis. €

+6,3 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

28,1 %

+3,8 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

1,24 mil. €

+172 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

0,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

8,49 mil. €201414,64 mil. €201517,09 mil. €201621,92 mil. €201727,39 mil. €201821,05 mil. €201917,79 mil. €202031,47 mil. €202147,2 mil. €202236,89 mil. €202321,17 mil. €20249,57 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru41,6 mil. €37,64 mil. €19,97 mil. €8,05 mil. €
Pridaná hodnota12,84 mil. €7,15 mil. €5,77 mil. €2,2 mil. €
Výnosy z hospodárskej činnosti47,2 mil. €36,89 mil. €21,17 mil. €9,57 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení2,6 mil. €1,47 mil. €366 tis. €370 tis. €
Daň z príjmov763 tis. €509 tis. €118 tis. €145 tis. €
Daň z príjmov splatná823 tis. €494 tis. €106 tis. €161 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok14,31 mil. €
  • Obežný majetok9,44 mil. €
  • Časové rozlíšenie31 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie14,81 mil. €
  • Záväzky8,97 mil. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom40,42 mil. €36,76 mil. €27,4 mil. €23,78 mil. €
Neobežný majetok23,55 mil. €22,53 mil. €18,13 mil. €14,31 mil. €
Dlhodobý hmotný majetok6,0 mil. €2,8 mil. €1,35 mil. €1,13 mil. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok17,55 mil. €19,74 mil. €16,78 mil. €13,18 mil. €
Obežný majetok16,83 mil. €14,18 mil. €9,23 mil. €9,44 mil. €
Zásoby8,97 mil. €6,79 mil. €5,72 mil. €6,11 mil. €
Dlhodobé pohľadávky2,15 mil. €2,69 mil. €1,42 mil. €1,15 mil. €
Krátkodobé pohľadávky5,6 mil. €3,71 mil. €2,0 mil. €1,98 mil. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty112 tis. €998 tis. €86 tis. €206 tis. €
Časové rozlíšenie42 tis. €43 tis. €35 tis. €31 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky40,42 mil. €36,76 mil. €27,4 mil. €23,78 mil. €
Vlastné imanie14,25 mil. €14,29 mil. €14,46 mil. €14,81 mil. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania500 €500 €500 €500 €
HV minulých rokov10,39 mil. €12,62 mil. €14,08 mil. €14,43 mil. €
HV za účtovné obdobie po zdanení2,6 mil. €1,47 mil. €366 tis. €370 tis. €
Záväzky26,17 mil. €22,47 mil. €12,94 mil. €8,97 mil. €
Dlhodobé záväzky743 tis. €415 tis. €113 tis. €101 tis. €
Krátkodobé záväzky23,44 mil. €21,27 mil. €10,96 mil. €8,21 mil. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé472 tis. €0 €0 €416 tis. €
Bankové úvery krátkodobé1,41 mil. €690 tis. €1,82 mil. €191 tis. €
Rezervy99 tis. €91 tis. €54 tis. €58 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

100 tis. €173 tis. €343 tis. €637 tis. €789 tis. €298 tis. €345 tis. €775 tis. €763 tis. €509 tis. €118 tis. €145 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie103 302,94 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

15 registrovaných činností

  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníPlatné od piatok 26. januára 2024
  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrickýchPlatné od streda 29. mája 2019
  • Administratívne službyPlatné od štvrtok 26. júla 2018
  • Vedenie účtovníctvaPlatné od štvrtok 26. júla 2018
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 26. júna 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 26. júna 2010
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od sobota 26. júna 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od sobota 26. júna 2010
  • prenájom strojov a zariadeníPlatné od sobota 26. júna 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od sobota 26. júna 2010

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 26. júna 2010

    Adresa Starohájska 6, 91701 Trnava, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 6
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 14. decembra 2022

    Adresa Starohájska 6, 91701 Trnava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Prokuristaod streda 17. júna 2015

    Adresa Vl. Clementisa 6643/35, 91701 Trnava, Slovenská republika

  • Ivan SlížZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 11. novembra 2020 – utorok 13. decembra 2022

    Adresa Starohájska 6, 91701 Trnava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Ivan SlížZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 23. júla 2020 – utorok 10. novembra 2020

    Adresa Starohájska 6, 91701 Trnava, Slovenská republika

    Podiel85 %Vklad4 250 EUR
  • ISLAND, s.r.o.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 23. júla 2020 – utorok 10. novembra 2020

    Adresa Strojárenská 1C, 91702 Trnava, Slovenská republika

    Podiel15 %Vklad750 EUR
  • Ivan SlížZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 26. júna 2010 – streda 22. júla 2020

    Adresa Starohájska 6, 91701 Trnava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Spoločnosti, v ktorých je firma spoločníkom

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/25803/T
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
ISMONT, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

ISMONT, s.r.o.

Strojárenská 1C, 91702 Trnava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.