Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45610100・J. Hašku 2579/18, 91501 Nové Mesto nad Váhom・Založené 2010
Obrat 2025
17 tis. €
−30 %Zisk 2025
1 996 €
−67 %Aktíva
3 990 €
+10 %Vlastný kapitál
−3 837 €
+34 %Zadlženosť
196,2 %
−65 ppHrubá marža
13,3 %
−17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,6 %
−13 ppZisk / výnosy
ROA
50,0 %
−118 ppRentabilita aktív
ROE
-52,0 %
+52 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,53
+29 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 336 €
−68 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,6 %
−1,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−3 487 €
+32 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
26,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 375 € | 30 tis. € | 25 tis. € | 17 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 819 € | 6 827 € | 7 329 € | 2 252 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 375 € | 30 tis. € | 25 tis. € | 17 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 437 € | 5 730 € | 6 088 € | 1 996 € |
| Daň z príjmov | 596 € | 1 073 € | 1 136 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 267 € | 2 272 € | 3 625 € | 3 990 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 267 € | 2 272 € | 3 625 € | 3 990 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 275 € | 1 722 € | 1 500 € | 1 918 € |
| Finančné účty | 1 992 € | 550 € | 2 125 € | 2 072 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 267 € | 2 272 € | 3 625 € | 3 990 € |
| Vlastné imanie | −18 tis. € | −12 tis. € | −5 833 € | −3 837 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −25 tis. € | −23 tis. € | −17 tis. € | −11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 437 € | 5 730 € | 6 088 € | 1 996 € |
| Záväzky | 20 tis. € | 14 tis. € | 9 458 € | 7 827 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 14 tis. € | 8 758 € | 7 477 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 350 € | 700 € | 350 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Považská 1979/3, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Považská 1979/3, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.