Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45612447・Páričkova 1099/22, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2010
Obrat 2025
203 tis. €
+18 %Zisk 2025
7 113 €
+44 %Aktíva
266 tis. €
+8,4 %Vlastný kapitál
43 tis. €
+17 %Zadlženosť
83,9 %
−1,2 ppHrubá marža
21,3 %
−8,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,5 %
+0,6 ppZisk / výnosy
ROA
2,7 %
+0,7 ppRentabilita aktív
ROE
16,6 %
+3,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,25
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+62 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
29,9 %
+8,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−80 tis. €
−42 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 91 tis. € | 88 tis. € | 172 tis. € | 186 tis. € |
| Pridaná hodnota | 37 tis. € | 33 tis. € | 50 tis. € | 40 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 91 tis. € | 88 tis. € | 172 tis. € | 203 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 072 € | 88 € | 4 926 € | 7 113 € |
| Daň z príjmov | 1 498 € | 1 079 € | 1 330 € | 3 034 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 241 tis. € | 230 tis. € | 245 tis. € | 266 tis. € |
| Neobežný majetok | 186 tis. € | 171 tis. € | 216 tis. € | 239 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 184 tis. € | 169 tis. € | 211 tis. € | 234 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 2 000 € | 2 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Obežný majetok | 55 tis. € | 58 tis. € | 29 tis. € | 27 tis. € |
| Zásoby | 45 € | 29 € | 94 € | −18 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 49 tis. € | 22 tis. € | 23 tis. € |
| Finančné účty | 40 tis. € | 9 244 € | 6 624 € | 3 871 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 241 tis. € | 230 tis. € | 245 tis. € | 266 tis. € |
| Vlastné imanie | 31 tis. € | 32 tis. € | 36 tis. € | 43 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 25 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € | 30 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 072 € | 88 € | 4 926 € | 7 113 € |
| Záväzky | 210 tis. € | 198 tis. € | 209 tis. € | 223 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 15 tis. € | 217 € | 199 € | 471 € |
| Krátkodobé záväzky | 79 tis. € | 73 tis. € | 85 tis. € | 107 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 116 tis. € | 106 tis. € | 96 tis. € | 68 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 362 € | 374 € | 498 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Páričkova 1099/22, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 1638/1, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 1638/1, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Jána Smreka 11, 84107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Páričkova 1099/22, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Páričkova 1099/22, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Jána Smreka 11, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 1638/1, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 1638/1, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jána Smreka 11, 84107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jána Smreka 11, 84107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
FINTAX EU s. r. o.
Páričkova 1099/22, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.