Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45625841・Tajovského 225/8, 01841 Dubnica nad Váhom・Založené 2010
Obrat 2025
219 tis. €
−54 %Zisk 2025
8 309 €
−66 %Aktíva
557 tis. €
−14 %Vlastný kapitál
550 tis. €
+1,5 %Zadlženosť
1,2 %
−15 ppHrubá marža
-0,7 %
−4,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,8 %
−1,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
−2,2 ppRentabilita aktív
ROE
1,5 %
−2,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
77,60
+1 563 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
−64 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,2 %
+2,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
500 tis. €
+28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 457 tis. € | 339 tis. € | 471 tis. € | 219 tis. € |
| Pridaná hodnota | −2 474 € | 7 410 € | 16 tis. € | −1 425 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 457 tis. € | 357 tis. € | 471 tis. € | 219 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 484 € | 26 tis. € | 24 tis. € | 8 309 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 425 € | 6 282 € | 2 517 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 532 tis. € | 557 tis. € | 649 tis. € | 557 tis. € |
| Neobežný majetok | 101 tis. € | 50 tis. € | 151 tis. € | 51 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 587 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 100 tis. € | 50 tis. € | 151 tis. € | 51 tis. € |
| Obežný majetok | 431 tis. € | 507 tis. € | 497 tis. € | 506 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 142 tis. € | 214 tis. € | 143 tis. € | 140 tis. € |
| Finančné účty | 289 tis. € | 293 tis. € | 354 tis. € | 366 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 532 tis. € | 557 tis. € | 649 tis. € | 557 tis. € |
| Vlastné imanie | 492 tis. € | 518 tis. € | 542 tis. € | 550 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 489 tis. € | 487 tis. € | 513 tis. € | 537 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 484 € | 26 tis. € | 24 tis. € | 8 309 € |
| Záväzky | 39 tis. € | 39 tis. € | 107 tis. € | 6 522 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 39 tis. € | 39 tis. € | 107 tis. € | 6 522 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Centrum II. 1760/69, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Centrum II. 1760/69, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.