Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45625905・Poddielna 9035/23, 01008 Žilina・Založené 2010
Obrat 2025
11 tis. €
−24 %Zisk 2025
−1 491 €
−869 %Aktíva
5 112 €
−15 %Vlastný kapitál
2 294 €
−39 %Zadlženosť
55,1 %
+18 ppHrubá marža
-5,0 %
−19 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-13,8 %
−15 ppZisk / výnosy
ROA
-29,2 %
−32 ppRentabilita aktív
ROE
-65,0 %
−70 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,07
−33 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 151 €
−316 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-29,5 %
−93 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 644 €
−34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
33,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 13 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 223 € | 323 € | 1 937 € | −542 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 13 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 488 € | 304 € | 194 € | −1 491 € |
| Daň z príjmov | 7 € | 19 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 225 € | 7 559 € | 5 979 € | 5 112 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 225 € | 7 559 € | 5 979 € | 5 112 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 71 € | 21 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 17 € | 45 € | 77 € | 50 € |
| Finančné účty | 7 208 € | 7 514 € | 5 831 € | 5 041 € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 225 € | 7 559 € | 5 979 € | 5 112 € |
| Vlastné imanie | 3 056 € | 3 590 € | 3 784 € | 2 294 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 449 € | −1 767 € | −1 478 € | −1 294 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 488 € | 304 € | 194 € | −1 491 € |
| Záväzky | 4 169 € | 3 969 € | 2 195 € | 2 818 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 999 € | 3 769 € | 1 945 € | 2 468 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 170 € | 200 € | 250 € | 350 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Ľ. Štúra 7/7, 01861 Beluša, Slovenská republika
Adresa Poddielna 9035/23, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Dobšinského 1605/3, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Dobšinského 1605/3, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Dobšinského 1605/3, Žilina, Slovenská republika
Adresa Dobšinského 1605/3, Žilina, Slovenská republika
Adresa Hôrky 35, 01004 Hôrky, Slovenská republika
Adresa Ľ. Štúra 7/7, 01861 Beluša, Slovenská republika
Adresa Poddielna 9035/23, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Tulská 2979/21, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Dobšinského 1605/3, Žilina, Slovenská republika
Adresa Dobšinského 1605/3, Žilina, Slovenská republika
Adresa Hôrky 35, 01004 Hôrky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.