Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45638560・Vnútorná okružná 176/7, 94501 Komárno・Založené 2010
Obrat 2025
84 tis. €
−0,6 %Zisk 2025
50 tis. €
+162 %Aktíva
381 tis. €
+6,0 %Vlastný kapitál
234 tis. €
+27 %Zadlženosť
38,5 %
−10 ppHrubá marža
91,8 %
+39 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
59,7 %
+37 ppZisk / výnosy
ROA
13,1 %
+7,8 ppRentabilita aktív
ROE
21,3 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,20
+28 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
56 tis. €
+124 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,5 %
−13 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
133 tis. €
+46 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 80 tis. € | 83 tis. € | 83 tis. € | 84 tis. € |
| Pridaná hodnota | 48 tis. € | 68 tis. € | 44 tis. € | 77 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 80 tis. € | 86 tis. € | 84 tis. € | 84 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 20 tis. € | −8 052 € | 19 tis. € | 50 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 719 € | 2 419 € | 5 822 € | 5 880 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 416 tis. € | 335 tis. € | 360 tis. € | 381 tis. € |
| Neobežný majetok | 170 tis. € | 149 tis. € | 143 tis. € | 137 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 170 tis. € | 149 tis. € | 143 tis. € | 137 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 247 tis. € | 186 tis. € | 217 tis. € | 244 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 38 tis. € | 32 tis. € | 49 tis. € | 77 tis. € |
| Finančné účty | 209 tis. € | 154 tis. € | 167 tis. € | 168 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 416 tis. € | 335 tis. € | 360 tis. € | 381 tis. € |
| Vlastné imanie | 242 tis. € | 164 tis. € | 184 tis. € | 234 tis. € |
| Základné imanie | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| HV minulých rokov | 159 tis. € | 109 tis. € | 102 tis. € | 121 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 20 tis. € | −8 052 € | 19 tis. € | 50 tis. € |
| Záväzky | 174 tis. € | 171 tis. € | 175 tis. € | 147 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 145 tis. € | 132 tis. € | 126 tis. € | 111 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 29 tis. € | 39 tis. € | 49 tis. € | 36 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Ul. 29. augusta 2266/21, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Vnútorná okružná 176/7, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Ul. 29. augusta 2266/21, 81109 Bratislava - mestská časť Staré mesto, Slovenská republika
Adresa Vnútorná okružná 176/7, 94501 Komárno, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.