Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45641145・Dlhá 1264, 90031 Stupava・Založené 2010
Obrat 2025
190 tis. €
−15 %Zisk 2025
−4 076 €
−115 %Aktíva
155 tis. €
+8,9 %Vlastný kapitál
−454 tis. €
−0,9 %Zadlženosť
393,6 %
−23 ppHrubá marža
38,5 %
−15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,1 %
−14 ppZisk / výnosy
ROA
-2,6 %
−21 ppRentabilita aktív
ROE
0,9 %
+6,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,12
+7,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 116 €
−109 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-30,8 %
−52 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−510 tis. €
−0,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 239 tis. € | 238 tis. € | 223 tis. € | 173 tis. € |
| Pridaná hodnota | 77 tis. € | 107 tis. € | 120 tis. € | 67 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 266 tis. € | 241 tis. € | 225 tis. € | 190 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 436 € | 2 995 € | 26 tis. € | −4 076 € |
| Daň z príjmov | 221 € | 1 115 € | 6 948 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 221 € | 1 115 € | 6 948 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 133 tis. € | 126 tis. € | 142 tis. € | 155 tis. € |
| Neobežný majetok | 73 tis. € | 89 tis. € | 80 tis. € | 87 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 73 tis. € | 89 tis. € | 80 tis. € | 87 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 59 tis. € | 37 tis. € | 62 tis. € | 68 tis. € |
| Zásoby | 15 tis. € | 1 284 € | 1 599 € | 6 525 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 35 tis. € | 29 tis. € | 23 tis. € | 49 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 481 € | 6 209 € | 38 tis. € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 421 € | 58 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 133 tis. € | 126 tis. € | 142 tis. € | 155 tis. € |
| Vlastné imanie | −480 tis. € | −477 tis. € | −450 tis. € | −454 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −486 tis. € | −485 tis. € | −482 tis. € | −456 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 436 € | 2 995 € | 26 tis. € | −4 076 € |
| Záväzky | 612 tis. € | 603 tis. € | 592 tis. € | 609 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 11 tis. € | 28 tis. € | 22 tis. € | 30 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 593 tis. € | 571 tis. € | 568 tis. € | 578 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 117 € | −35 € | 0 € |
| Rezervy | 8 528 € | 3 364 € | 2 183 € | 1 221 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Devínska cesta 989/9A, 84104 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
Adresa Devínska cesta 989/9A, 84104 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
Adresa Bagarova 12, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Bagarova 12, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Segnáre 46, 84103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bagarova 12, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Devínska cesta 989/9A, 84104 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
Adresa Devínska cesta 989/9A, 84104 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
Adresa Bagarova 12, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Bagarova 12, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Bagarova 12, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.