Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45664081・Štefánikova 7, 811 06 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−3 179 €
−12 %Aktíva
287 tis. €
−1,1 %Vlastný kapitál
286 tis. €
−1,1 %Zadlženosť
0,4 %
Hrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-1,1 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
-1,1 %
−0,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,68
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 839 €
−13 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-12,0 %
+1,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 286 €
−26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-31,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 180 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −306 € | −3 132 € | −2 592 € | −2 080 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 180 € | 0 € | 1 583 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 484 € | −16 tis. € | −2 845 € | −3 179 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 309 tis. € | 295 tis. € | 290 tis. € | 287 tis. € |
| Neobežný majetok | 276 tis. € | 276 tis. € | 276 tis. € | 276 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 276 tis. € | 276 tis. € | 276 tis. € | 276 tis. € |
| Obežný majetok | 33 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | 10 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 327 € | 327 € | 327 € | 327 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 33 tis. € | 18 tis. € | 13 tis. € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 309 tis. € | 295 tis. € | 290 tis. € | 287 tis. € |
| Vlastné imanie | 308 tis. € | 292 tis. € | 289 tis. € | 286 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 309 tis. € | 303 tis. € | 287 tis. € | 284 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 484 € | −16 tis. € | −2 845 € | −3 179 € |
| Záväzky | 1 456 € | 2 881 € | 1 113 € | 1 147 € |
| Dlhodobé záväzky | 23 € | 75 € | 77 € | 77 € |
| Krátkodobé záväzky | 977 € | 1 224 € | 1 036 € | 1 070 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 456 € | 1 582 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Hauptstr. 42, 06502 Thale OT Friedrichsbrunn, Nemecká spolková republika
Adresa Grenzauweg, 4, 24994, Böxlund, Nemecko
Adresa Hauptstr. 42, 06502 Tahle OT Friedrichsbrunn, Nemecká spolková republika
Adresa Hauptstr. 42, 06502 Thale OT Friedrichsbrunn, Nemecká spolková republika
Adresa Hauptstr. 42, 06502 Tahle OT Friedrichsbrunn, Nemecká spolková republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
L&T International Logistic and Trade company s. r. o.
Štefánikova 7, 811 06 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.