Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45666750・Vážska 28, 82107 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2025
40 tis. €
+29 %Zisk 2025
615 €
+21 %Aktíva
6 505 €
−6,3 %Vlastný kapitál
6 165 €
+1,7 %Zadlženosť
5,2 %
−7,5 ppHrubá marža
24,5 %
+22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
−0,1 ppZisk / výnosy
ROA
9,5 %
+2,1 ppRentabilita aktív
ROE
10,0 %
+1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
17,84
+143 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
955 €
+12 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
35,6 %
−4,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 725 €
+1,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 650 € | 29 tis. € | 31 tis. € | 40 tis. € |
| Pridaná hodnota | 563 € | 19 tis. € | 849 € | 9 710 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 650 € | 29 tis. € | 31 tis. € | 40 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 563 € | 307 € | 509 € | 615 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 066 € | 8 897 € | 6 946 € | 6 505 € |
| Neobežný majetok | 440 € | 440 € | 440 € | 440 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 440 € | 440 € | 440 € | 440 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 626 € | 8 457 € | 6 506 € | 6 065 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 250 € | 3 578 € | 1 962 € | 1 528 € |
| Finančné účty | 3 376 € | 4 879 € | 4 544 € | 4 537 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 066 € | 8 897 € | 6 946 € | 6 505 € |
| Vlastné imanie | 6 066 € | 6 340 € | 6 059 € | 6 165 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 503 € | 1 033 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 563 € | 307 € | 509 € | 615 € |
| Záväzky | 0 € | 2 557 € | 887 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 2 557 € | 887 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Nobelovo nám. 1174/10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 3211/19, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Vážska 28, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vážska 28, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 3211/19, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Vážska 28, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Vážska 28, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.