Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45667934・M. Marečka 970/16, 90701 Myjava・Založené 2010
Obrat 2025
30 tis. €
+56 %Zisk 2025
8 480 €
+120 %Aktíva
11 tis. €
+300 %Vlastný kapitál
4 449 €
+210 %Zadlženosť
61,0 %
−180 ppHrubá marža
59,3 %
+5,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
28,2 %
+8,2 ppZisk / výnosy
ROA
74,3 %
−61 ppRentabilita aktív
ROE
190,6 %
+286 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,07
+894 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 939 €
+113 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
5,1 %
−3,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 570 €
+311 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 702 € | 960 € | 19 tis. € | 30 tis. € |
| Pridaná hodnota | −39 € | 713 € | 10 tis. € | 18 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 836 € | 1 110 € | 19 tis. € | 30 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 81 € | 846 € | 3 851 € | 8 480 € |
| Daň z príjmov | 14 € | 0 € | 340 € | 459 € |
| Daň z príjmov splatná | 14 € | 0 € | 340 € | 459 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 307 € | 1 192 € | 2 855 € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 307 € | 1 192 € | 2 816 € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 38 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 1 584 € | 11 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 307 € | 1 192 € | 1 194 € | 269 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 39 € | 47 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 307 € | 1 192 € | 2 855 € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | −8 727 € | −7 881 € | −4 030 € | 4 449 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −14 tis. € | −14 tis. € | −13 tis. € | −9 531 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 81 € | 846 € | 3 851 € | 8 480 € |
| Záväzky | 9 034 € | 9 073 € | 6 885 € | 6 962 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 6 € | 19 € |
| Krátkodobé záväzky | 134 € | 23 € | 6 879 € | 2 794 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 8 900 € | 9 050 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 4 149 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa M. Marečka 970/16, 90701 Myjava, Slovenská republika
Adresa L.Novomeského 1216/76, 90501 Senica-Sotiná, Slovenská republika
Adresa M. Marečka 970/16, 90701 Myjava, Slovenská republika
Adresa L.Novomeského 1216/76, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa L.Novomeského 1216/76, 90501 Senica-Sotiná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.