Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45669376・Záhradná 916/16, 05921 Svit・Založené 2010
Obrat 2024
599 €
−98 %Zisk 2024
−5 025 €
−731 %Aktíva
22 tis. €
−19 %Vlastný kapitál
21 tis. €
−19 %Zadlženosť
2,6 %
+0,3 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-838,9 %
−837 ppZisk / výnosy
ROA
-23,0 %
−21 ppRentabilita aktív
ROE
-23,6 %
−21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
39,16
−12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 025 €
−740 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
+1,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
21 tis. €
−19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-10,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 23 tis. € | 29 tis. € | 25 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € | −4 207 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 27 tis. € | 29 tis. € | 26 tis. € | 599 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 955 € | 2 103 € | −605 € | −5 025 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 310 € | 7 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 310 € | 7 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 29 tis. € | 27 tis. € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | −2 243 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | −2 243 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 20 tis. € | 29 tis. € | 27 tis. € | 22 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −523 € | 4 697 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 20 tis. € | 24 tis. € | 27 tis. € | 22 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 24 tis. € | 29 tis. € | 27 tis. € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | 23 tis. € | 27 tis. € | 26 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 16 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € | 21 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 955 € | 2 103 € | −605 € | −5 025 € |
| Záväzky | 1 260 € | 2 157 € | 606 € | 559 € |
| Dlhodobé záväzky | 132 € | 92 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 128 € | 2 065 € | 606 € | 559 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Záhradná 916/16, 05921 Svit, Slovenská republika
Adresa Záhradná 916/16, 05921 Svit, Slovenská republika
Adresa Záhradná 916/16, 05921 Svit, Slovenská republika
Adresa Štúrova 74/26, 05941 Štrba - Tatranská Štrba, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.