Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45671745・Nová 376/94, 03202 Závažná Poruba・Založené 2010
Obrat 2025
81 tis. €
−10,0 %Zisk 2025
12 tis. €
+1 110 %Aktíva
193 tis. €
+18 %Vlastný kapitál
83 tis. €
+17 %Zadlženosť
57,3 %
+0,3 ppHrubá marža
28,0 %
+22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
15,2 %
+14 ppZisk / výnosy
ROA
6,4 %
+5,7 ppRentabilita aktív
ROE
14,9 %
+13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,40
+0,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
14 tis. €
+628 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,5 %
−34 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
41 tis. €
+17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 206 tis. € | 125 tis. € | 89 tis. € | 81 tis. € |
| Pridaná hodnota | 40 tis. € | 23 tis. € | 5 520 € | 23 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 208 tis. € | 125 tis. € | 90 tis. € | 81 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 27 tis. € | 8 151 € | 1 016 € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 015 € | 2 729 € | 960 € | 2 091 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 015 € | 2 729 € | 960 € | 2 091 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 149 tis. € | 163 tis. € | 163 tis. € | 193 tis. € |
| Neobežný majetok | 38 tis. € | 38 tis. € | 38 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 38 tis. € | 38 tis. € | 38 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 110 tis. € | 124 tis. € | 125 tis. € | 144 tis. € |
| Zásoby | 2 205 € | 1 965 € | 2 003 € | 1 253 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 68 tis. € | 78 tis. € | 110 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 96 tis. € | 55 tis. € | 45 tis. € | 32 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 460 € | 170 € | 161 € | 183 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 149 tis. € | 163 tis. € | 163 tis. € | 193 tis. € |
| Vlastné imanie | 61 tis. € | 69 tis. € | 70 tis. € | 83 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −36 tis. € | −9 144 € | −994 € | 23 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 27 tis. € | 8 151 € | 1 016 € | 12 tis. € |
| Záväzky | 88 tis. € | 94 tis. € | 93 tis. € | 111 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 7 € | 7 € | 7 € | 7 € |
| Krátkodobé záväzky | 88 tis. € | 94 tis. € | 90 tis. € | 103 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 3 264 € | 8 073 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Nová 376/94, 03202 Závažná Poruba, Slovenská republika
Adresa Nová 376/94, 03202 Závažná Poruba, Slovenská republika
Adresa Nová 376/94, 03202 Závažná Poruba, Slovenská republika
Adresa Nová 376/94, 03202 Závažná Poruba, Slovenská republika
Adresa Nová 376/94, 03202 Závažná Poruba, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.