Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45675058・Jarocká 397, 95135 Veľké Zálužie・Založené 2010
Obrat 2025
4,3 mil. €
+61 %Zisk 2025
316 tis. €
−28 %Aktíva
6,86 mil. €
+37 %Vlastný kapitál
2,61 mil. €
+19 %Zadlženosť
61,9 %
+5,5 ppHrubá marža
28,2 %
−9,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,4 %
−9,2 ppZisk / výnosy
ROA
4,6 %
−4,2 ppRentabilita aktív
ROE
12,1 %
−8,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,91
−5,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
410 tis. €
−27 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,8 %
+1,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−299 tis. €
−149 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
67,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,73 mil. € | 2,49 mil. € | 2,11 mil. € | 4,14 mil. € |
| Pridaná hodnota | 1,59 mil. € | 1,37 mil. € | 801 tis. € | 1,17 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3,14 mil. € | 2,77 mil. € | 2,67 mil. € | 4,3 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 761 tis. € | 441 tis. € | 442 tis. € | 316 tis. € |
| Daň z príjmov | 202 tis. € | 135 tis. € | 119 tis. € | 94 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 202 tis. € | 135 tis. € | 119 tis. € | 94 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5,09 mil. € | 4,69 mil. € | 5,02 mil. € | 6,86 mil. € |
| Neobežný majetok | 2,45 mil. € | 2,55 mil. € | 2,31 mil. € | 3,95 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2,45 mil. € | 2,55 mil. € | 2,31 mil. € | 3,95 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2,63 mil. € | 2,14 mil. € | 2,71 mil. € | 2,91 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2,05 mil. € | 2,0 mil. € | 2,21 mil. € | 2,72 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 2 300 € | 2 300 € | 2 300 € | 2 300 € |
| Finančné účty | 570 tis. € | 141 tis. € | 496 tis. € | 190 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 11 tis. € | 0 € | 1 972 € | 6 313 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5,09 mil. € | 4,69 mil. € | 5,02 mil. € | 6,86 mil. € |
| Vlastné imanie | 2,1 mil. € | 1,75 mil. € | 2,19 mil. € | 2,61 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 541 tis. € | 1,3 mil. € | 1,74 mil. € | 2,29 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 761 tis. € | 441 tis. € | 442 tis. € | 316 tis. € |
| Záväzky | 2,99 mil. € | 2,94 mil. € | 2,83 mil. € | 4,25 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 098 € | 1 226 € | 1 616 € | 2 147 € |
| Krátkodobé záväzky | 2,96 mil. € | 2,93 mil. € | 2,83 mil. € | 3,21 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 1,04 mil. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 25 tis. € | 8 550 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Jarocká 397, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Južná 34, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Jarocká 397, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Jarocká 397, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Pribišova 47, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Štúrova 165, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.