Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

BAVORÁK Steel, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 45677565Levická cesta 134, 93561 HronovceZaložené 2010

Obrat 2025

60 tis. €

+22 %
IČO
45677565
DIČ
2023079707
IČ DPH
SK2023079707, podľa §4, registrácia od piatok 1. apríla 2011
Sídlo
BAVORÁK Steel, s.r.o.Levická cesta 134 93561 Hronovce
Dátum vzniku
sobota 31. júla 2010
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/27204/N

Zisk 2025

−10 tis. €

−0,0 %

Aktíva

72 tis. €

−14 %

Vlastný kapitál

−51 tis. €

−24 %

Zadlženosť

171,3 %

+22 pp

Hrubá marža

-14,1 %

+4,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−0,0 %
−3 666 €−10 tis. €5 316 €−4 456 €−19 tis. €−64 tis. €4 346 €8 098 €−2 572 €−10 tis. €−10 tis. €20142015201720182019202020212022202320242025

Tržby

+22 %
2 790 €4 238 €120 tis. €123 tis. €127 tis. €59 tis. €113 tis. €96 tis. €106 tis. €49 tis. €60 tis. €20142015201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-16,7 %

+3,7 pp

Zisk / výnosy

ROA

-14,0 %

−2,0 pp

Rentabilita aktív

ROE

19,6 %

−4,8 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

27,29

+52 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−9 092 €

+6,4 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-10,6 %

−7,1 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

69 tis. €

−13 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

35,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

2 790 €20144 238 €2015120 tis. €2017123 tis. €2018127 tis. €201959 tis. €2020113 tis. €202196 tis. €2022106 tis. €202349 tis. €202460 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru96 tis. €106 tis. €49 tis. €60 tis. €
Pridaná hodnota24 tis. €1 386 €−9 289 €−8 449 €
Výnosy z hospodárskej činnosti96 tis. €106 tis. €49 tis. €60 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení8 098 €−2 572 €−10 tis. €−10 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €340 €960 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €340 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok197 €
  • Obežný majetok72 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie−51 tis. €
  • Záväzky123 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom65 tis. €99 tis. €84 tis. €72 tis. €
Neobežný majetok2 569 €0 €0 €197 €
Dlhodobý hmotný majetok2 569 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €197 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok63 tis. €99 tis. €84 tis. €72 tis. €
Zásoby25 tis. €28 tis. €30 tis. €29 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky27 tis. €50 tis. €2 169 €24 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty11 tis. €21 tis. €51 tis. €19 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky65 tis. €99 tis. €84 tis. €72 tis. €
Vlastné imanie−29 tis. €−31 tis. €−41 tis. €−51 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania2 514 €2 514 €2 514 €2 514 €
HV minulých rokov−77 tis. €−69 tis. €−71 tis. €−81 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení8 098 €−2 572 €−10 tis. €−10 tis. €
Záväzky94 tis. €130 tis. €125 tis. €123 tis. €
Dlhodobé záväzky108 €91 tis. €91 tis. €91 tis. €
Krátkodobé záväzky2 707 €9 504 €4 694 €2 630 €
Krátkodobé finančné výpomoci91 tis. €29 tis. €29 tis. €29 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €340 €960 €20142015201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie382,93 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

16 registrovaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 31. júla 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 31. júla 2010
  • investičná činnosť v oblasti výstavbyPlatné od sobota 31. júla 2010
  • inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctvePlatné od sobota 31. júla 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 31. júla 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 tPlatné od sobota 31. júla 2010
  • prenájom výrobných nástrojov a prístrojovPlatné od sobota 31. júla 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od sobota 31. júla 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od sobota 31. júla 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od sobota 31. júla 2010

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 31. júla 2010

    Adresa Keť 40, 93564 Keť, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 31. júla 2010

    Adresa Keť 40, 93564 Keť, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/27204/N
Hlavná činnosť
Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
BAVORÁK Steel, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

BAVORÁK Steel, s.r.o.

Levická cesta 134, 93561 Hronovce

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.