Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45691657・Cesta na štadión 32, 97404 Banská Bystrica・Založené 2010
Obrat 2024
3 000 €
+0,0 %Zisk 2024
−633 €
−114 %Aktíva
50 tis. €
−0,9 %Vlastný kapitál
50 tis. €
−1,3 %Zadlženosť
1,1 %
+0,3 ppHrubá marža
20,9 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-21,1 %
−11 ppZisk / výnosy
ROA
-1,3 %
−0,7 ppRentabilita aktív
ROE
-1,3 %
−0,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
90,69
−35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−293 €
+1,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-116,0 %
−116 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
40 tis. €
−1,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-14,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 000 € | 4 990 € | 3 000 € | 3 000 € |
| Pridaná hodnota | 1 450 € | 1 706 € | 623 € | 628 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 000 € | 4 990 € | 3 000 € | 3 000 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 538 € | 790 € | −296 € | −633 € |
| Daň z príjmov | 95 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 50 tis. € | 51 tis. € | 51 tis. € | 50 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 864 € | 9 864 € | 9 864 € | 9 864 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 864 € | 9 864 € | 9 864 € | 9 864 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 40 tis. € | 41 tis. € | 41 tis. € | 40 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 48 € | 48 € | 48 € | 48 € |
| Finančné účty | 40 tis. € | 41 tis. € | 41 tis. € | 40 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 50 tis. € | 51 tis. € | 51 tis. € | 50 tis. € |
| Vlastné imanie | 50 tis. € | 51 tis. € | 50 tis. € | 50 tis. € |
| Základné imanie | 50 tis. € | 50 tis. € | 50 tis. € | 50 tis. € |
| HV minulých rokov | −1 721 € | −1 183 € | −393 € | −689 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 538 € | 790 € | −296 € | −633 € |
| Záväzky | −284 € | 72 € | 393 € | 545 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | −384 € | −28 € | 293 € | 445 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 100 € | 100 € | 100 € | 100 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Mládežnícka 3757/10, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hronská 3319/99, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hronská 3319/99, 97406 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Mládežnícka 10, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Riečka - Nevoľné 1056, 97634 Tajov, Slovenská republika
Adresa Mládežnícka 3757/10, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hronská 3319/99, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Mládežnícka 3757/10, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Mládežnícka 3757/10, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hronská 3319/99, 97406 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Mládežnícka 3757/10, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Mládežnícka 3757/10, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Mládežnícka 10, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Švermova 6971/31, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Riečka - Nevoľné 1056, 97634 Tajov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.