Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45723303・Kmeťova 26, 04001 Košice・Založené 2010
Obrat 2025
337 €
Zisk 2025
−1 726 €
−408 %Aktíva
94 €
−96 %Vlastný kapitál
−246 €
+100 %Zadlženosť
361,7 %
−2 144 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-512,2 %
Zisk / výnosy
ROA
-1 836,2 %
−1 820 ppRentabilita aktív
ROE
701,6 %
+701 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,28
+207 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 386 €
Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-24,5 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−246 €
+99 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-53,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 337 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 117 € | −329 € | −340 € | −1 726 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 061 € | 2 157 € | 2 157 € | 94 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 061 € | 2 157 € | 2 157 € | 94 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 993 € | 1 993 € | 1 993 € | 0 € |
| Finančné účty | 68 € | 164 € | 164 € | 94 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 061 € | 2 157 € | 2 157 € | 94 € |
| Vlastné imanie | −51 tis. € | −52 tis. € | −52 tis. € | −246 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −61 tis. € | −62 tis. € | −63 tis. € | −9 520 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 117 € | −329 € | −340 € | −1 726 € |
| Záväzky | 53 tis. € | 54 tis. € | 54 tis. € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 24 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 2 622 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Hemerková 1311/35, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Adresa Hemerková 1311/35, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Adresa Trieda KVP 3111/1C, 04023 Košice, Slovenská republika
Adresa Hemerková 1311/35, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Adresa Trieda KVP 3111/1C, 04023 Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
REALIZÁCIA - MONTÁŽE, s.r.o. v likvidácii
Kmeťova 26, 04001 Košice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.