Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45727210・Potvorice 234, 91625 Potvorice・Založené 2010
Obrat 2025
89 tis. €
+1,4 %Zisk 2025
−12 tis. €
+28 %Aktíva
688 tis. €
−3,4 %Vlastný kapitál
−163 tis. €
−7,9 %Zadlženosť
123,7 %
+2,5 ppHrubá marža
58,6 %
−3,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-13,3 %
+5,3 ppZisk / výnosy
ROA
-1,7 %
+0,6 ppRentabilita aktív
ROE
7,3 %
−3,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,07
+23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−11 tis. €
+25 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-8,8 %
+3,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−792 tis. €
+2,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 78 tis. € | 89 tis. € | 88 tis. € | 89 tis. € |
| Pridaná hodnota | 52 tis. € | 50 tis. € | 54 tis. € | 52 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 78 tis. € | 89 tis. € | 88 tis. € | 89 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −7 858 € | −7 191 € | −16 tis. € | −12 tis. € |
| Daň z príjmov | 869 € | 1 278 € | 1 788 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 869 € | 1 278 € | 1 788 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 735 tis. € | 748 tis. € | 713 tis. € | 688 tis. € |
| Neobežný majetok | 655 tis. € | 682 tis. € | 664 tis. € | 629 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 655 tis. € | 682 tis. € | 664 tis. € | 629 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 79 tis. € | 65 tis. € | 48 tis. € | 58 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 6 448 € | 16 tis. € | 19 tis. € | 29 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 73 tis. € | 49 tis. € | 29 tis. € | 29 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 004 € | 931 € | 704 € | 571 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 735 tis. € | 748 tis. € | 713 tis. € | 688 tis. € |
| Vlastné imanie | −127 tis. € | −134 tis. € | −151 tis. € | −163 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −124 tis. € | −132 tis. € | −139 tis. € | −156 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −7 858 € | −7 191 € | −16 tis. € | −12 tis. € |
| Záväzky | 862 tis. € | 882 tis. € | 863 tis. € | 851 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 83 € | 83 € | 83 € | 83 € |
| Krátkodobé záväzky | 862 tis. € | 882 tis. € | 863 tis. € | 851 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Moarweg 5, 8160 Weiz, Rakúska republika
Adresa Moarweg 5, 8160 Weiz, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.