Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45730661・Družstevná 284/14, 01701 Považská Bystrica・Založené 2010
Obrat 2025
807 tis. €
+26 %Zisk 2025
34 tis. €
+3 944 %Aktíva
550 tis. €
+43 %Vlastný kapitál
306 tis. €
+12 %Zadlženosť
44,4 %
+15 ppHrubá marža
18,7 %
−4,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,2 %
+4,0 ppZisk / výnosy
ROA
6,1 %
+5,9 ppRentabilita aktív
ROE
11,0 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,30
+28 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
41 tis. €
+770 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,3 %
−65 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
326 tis. €
+34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 511 tis. € | 546 tis. € | 641 tis. € | 762 tis. € |
| Pridaná hodnota | 139 tis. € | 134 tis. € | 148 tis. € | 143 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 512 tis. € | 546 tis. € | 641 tis. € | 807 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 17 tis. € | 7 340 € | 832 € | 34 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 453 € | 3 533 € | 3 840 € | 7 023 € |
| Daň z príjmov splatná | 5 453 € | 3 533 € | 3 840 € | 7 023 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 371 tis. € | 359 tis. € | 384 tis. € | 550 tis. € |
| Neobežný majetok | 50 tis. € | 38 tis. € | 20 tis. € | 118 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 50 tis. € | 38 tis. € | 20 tis. € | 118 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 315 tis. € | 317 tis. € | 345 tis. € | 425 tis. € |
| Zásoby | 44 tis. € | 35 tis. € | 41 tis. € | 6 145 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 104 tis. € | 136 tis. € | 123 tis. € | 273 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 167 tis. € | 146 tis. € | 181 tis. € | 146 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 5 439 € | 4 052 € | 19 tis. € | 7 186 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 371 tis. € | 359 tis. € | 384 tis. € | 550 tis. € |
| Vlastné imanie | 264 tis. € | 271 tis. € | 272 tis. € | 306 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 985 € | 1 985 € | 1 985 € | 1 985 € |
| HV minulých rokov | 240 tis. € | 257 tis. € | 264 tis. € | 265 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 17 tis. € | 7 340 € | 832 € | 34 tis. € |
| Záväzky | 106 tis. € | 87 tis. € | 112 tis. € | 244 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 936 € | 857 € | 1 021 € | 38 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 96 tis. € | 79 tis. € | 103 tis. € | 99 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 96 tis. € |
| Rezervy | 5 085 € | 8 049 € | 8 461 € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Družstevná 284/14, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Družstevná 284/14, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.