Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

RESULT SK, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 45852553Račianska 109/C, 83102 BratislavaZaložené 2010

Obrat 2017

142 tis. €

+46 %
IČO
45852553
DIČ
2023126732
IČ DPH
Sídlo
RESULT SK, s. r. o.Račianska 109/C 83102 Bratislava
Dátum vzniku
sobota 25. septembra 2010
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/67729/B

Zisk 2017

−2 432 €

−145 %

Aktíva

48 tis. €

+9,2 %

Vlastný kapitál

28 tis. €

+5 813 %

Zadlženosť

41,0 %

−60 pp

Hrubá marža

-20,5 %

−27 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−145 %
−1 390 €5 409 €−2 432 €201420152017

Tržby

+46 %
36 tis. €97 tis. €142 tis. €201420152017

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-1,7 %

−7,3 pp

Zisk / výnosy

ROA

-5,1 %

−17 pp

Rentabilita aktív

ROE

-8,6 %

+1 089 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,85

+418 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−1 472 €

−127 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-65,2 %

−65 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

27 tis. €

+341 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

99,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

36 tis. €201497 tis. €2015142 tis. €2017

Výkaz ziskov a strát

Položka201420152017
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru36 tis. €97 tis. €142 tis. €
Pridaná hodnota−592 €6 012 €−29 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti36 tis. €97 tis. €142 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−1 390 €5 409 €−2 432 €
Daň z príjmov0 €0 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok11 tis. €
  • Obežný majetok37 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie28 tis. €
  • Záväzky20 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka201420152017
Majetok celkom40 tis. €44 tis. €48 tis. €
Neobežný majetok11 tis. €11 tis. €11 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok11 tis. €11 tis. €11 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €
Obežný majetok29 tis. €33 tis. €37 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky6 480 €17 tis. €32 tis. €
Finančné účty22 tis. €15 tis. €4 963 €

Pasíva

Položka201420152017
Spolu vlastné imanie a záväzky40 tis. €44 tis. €48 tis. €
Vlastné imanie−5 902 €−493 €28 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−9 512 €−11 tis. €−4 404 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−1 390 €5 409 €−2 432 €
Záväzky46 tis. €44 tis. €20 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky46 tis. €44 tis. €9 573 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €960 €201420152017
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

12 registrovaných činností

  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie,Platné od piatok 7. októbra 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,Platné od piatok 7. októbra 2011
  • čistiace a upratovacie služby,Platné od piatok 7. októbra 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,Platné od piatok 7. októbra 2011
  • prípravné práce k realizácii stavby,Platné od piatok 7. októbra 2011
  • faktoring a forfaiting,Platné od sobota 25. septembra 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),Platné od sobota 25. septembra 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,Platné od sobota 25. septembra 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,Platné od sobota 25. septembra 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,Platné od sobota 25. septembra 2010

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 25. septembra 2010

    Adresa S. Jurkoviča 1206/38, 90501 Senica, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 25. septembra 2010

    Adresa S. Jurkoviča 1206/38, 90501 Senica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/67729/B
Hlavná činnosť
Nákladná cestná doprava
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • piatok 7. októbra 2011Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 21.09.2011.
  • sobota 25. septembra 2010Obchodná spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 7.9.2010 v zmysle ust. §§ 57 ods. 3, 105 - 153 zák. č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
RESULT SK, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

RESULT SK, s. r. o.

Račianska 109/C, 83102 Bratislava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.