Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45854891・Hlavná 56, 92554 Zemianske Sady・Založené 2010
Obrat 2025
250 tis. €
−12 %Zisk 2025
5 586 €
−77 %Aktíva
794 tis. €
+7,2 %Vlastný kapitál
682 tis. €
+0,8 %Zadlženosť
14,1 %
+5,5 ppHrubá marža
44,9 %
+5,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,2 %
−6,3 ppZisk / výnosy
ROA
0,7 %
−2,6 ppRentabilita aktív
ROE
0,8 %
−2,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,13
−40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 891 €
−70 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
43,5 %
+18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
564 tis. €
−1,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
16,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 348 tis. € | 266 tis. € | 227 tis. € | 174 tis. € |
| Pridaná hodnota | 222 tis. € | 124 tis. € | 89 tis. € | 78 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 410 tis. € | 256 tis. € | 284 tis. € | 250 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 151 tis. € | 64 tis. € | 24 tis. € | 5 586 € |
| Daň z príjmov | 41 tis. € | 18 tis. € | 8 535 € | 4 305 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 747 tis. € | 744 tis. € | 740 tis. € | 794 tis. € |
| Neobežný majetok | 68 tis. € | 93 tis. € | 109 tis. € | 120 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 68 tis. € | 93 tis. € | 109 tis. € | 120 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 678 tis. € | 651 tis. € | 631 tis. € | 674 tis. € |
| Zásoby | 131 tis. € | 120 tis. € | 177 tis. € | 253 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 136 tis. € | 80 tis. € | 111 tis. € | 92 tis. € |
| Finančné účty | 411 tis. € | 450 tis. € | 343 tis. € | 328 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 747 tis. € | 744 tis. € | 740 tis. € | 794 tis. € |
| Vlastné imanie | 588 tis. € | 652 tis. € | 676 tis. € | 682 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 395 tis. € | 545 tis. € | 609 tis. € | 633 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 151 tis. € | 64 tis. € | 24 tis. € | 5 586 € |
| Záväzky | 158 tis. € | 92 tis. € | 64 tis. € | 112 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 93 € | 113 € | 134 € | 154 € |
| Krátkodobé záväzky | 157 tis. € | 91 tis. € | 61 tis. € | 110 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 1 318 € | 1 093 € |
| Rezervy | 1 146 € | 677 € | 1 076 € | 464 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Račianska 121, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bazovského 50, 92101 Banka, Slovenská republika
Adresa Račianska 121, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bazovského 50, 92101 Banka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.