Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45860459・Vrakunská cesta 28, 82106 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2025
5,66 mil. €
+31 %Zisk 2025
38 tis. €
−50 %Aktíva
1,88 mil. €
−22 %Vlastný kapitál
1,31 mil. €
+3,0 %Zadlženosť
30,6 %
−7,0 ppHrubá marža
24,6 %
−5,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
−1,1 ppZisk / výnosy
ROA
2,0 %
−1,1 ppRentabilita aktív
ROE
2,9 %
−3,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,40
+17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
58 tis. €
−29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
34,8 %
+28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
720 tis. €
−17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,68 mil. € | 3,48 mil. € | 4,3 mil. € | 5,66 mil. € |
| Pridaná hodnota | 724 tis. € | 1,03 mil. € | 1,3 mil. € | 1,39 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,74 mil. € | 3,48 mil. € | 4,31 mil. € | 5,66 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 32 tis. € | 42 tis. € | 76 tis. € | 38 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 296 € | −23 tis. € | 5 516 € | 20 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 9 296 € | 15 tis. € | 27 tis. € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,45 mil. € | 1,72 mil. € | 2,41 mil. € | 1,88 mil. € |
| Neobežný majetok | 846 tis. € | 854 tis. € | 709 tis. € | 647 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 185 tis. € | 427 tis. € | 515 tis. € | 647 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 661 tis. € | 428 tis. € | 194 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 597 tis. € | 869 tis. € | 1,7 mil. € | 1,24 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 38 tis. € | 56 tis. € | 47 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 522 tis. € | 783 tis. € | 1,59 mil. € | 1,16 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 75 tis. € | 49 tis. € | 57 tis. € | 27 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 5 300 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,45 mil. € | 1,72 mil. € | 2,41 mil. € | 1,88 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,15 mil. € | 1,2 mil. € | 1,27 mil. € | 1,31 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 1,12 mil. € | 1,15 mil. € | 1,19 mil. € | 1,26 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 32 tis. € | 42 tis. € | 76 tis. € | 38 tis. € |
| Záväzky | 294 tis. € | 448 tis. € | 905 tis. € | 576 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 266 tis. € | 337 tis. € | 829 tis. € | 515 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 111 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 28 tis. € | 109 tis. € | 75 tis. € | 58 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 79 tis. € | 234 tis. € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Van Wassenaerlaan 25, 3742 AG Baarn, Holandské kráľovstvo
Adresa Javanastraat 38, B-3680 Maaseik, Belgické kráľovstvo
Adresa Javanastraat, 38, 3680, Maaseik, Belgicko
Adresa Sweelinckplein 48, 2517 GP s-Gravenhage, Holandské kráľovstvo
Adresa Kritzraedtstraat, 28, 6132, Sittard, Holandsko
Adresa Dr Nolenslaan, 140, 6136, Sittard, Holandsko
Adresa Dr Nolenslaan 140, 6136 Sittard, Holandské kráľovstvo
Adresa Dr Nolenslaan, 140, 6136, Sittard, Holandsko
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.