Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45861293・Sládkovičova 1208/1, 98601 Fiľakovo・Založené 2010
Obrat 2020
4 360 €
−96 %Zisk 2020
−13 tis. €
−290 %Aktíva
139 tis. €
−41 %Vlastný kapitál
89 tis. €
−48 %Zadlženosť
36,2 %
+8,7 ppHrubá marža
-145,0 %
−197 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-292,4 %
−290 ppZisk / výnosy
ROA
-9,1 %
−7,8 ppRentabilita aktív
ROE
-14,3 %
−12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,64
−32 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−13 tis. €
−290 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
85 tis. €
−46 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-53,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 815 tis. € | 402 tis. € | 114 tis. € | 1 000 € |
| Pridaná hodnota | 338 tis. € | 169 tis. € | 59 tis. € | −1 450 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 815 tis. € | 418 tis. € | 115 tis. € | 4 360 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 16 tis. € | 3 073 € | −3 271 € | −13 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 485 € | 1 393 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 375 tis. € | 310 tis. € | 237 tis. € | 139 tis. € |
| Neobežný majetok | 155 tis. € | 101 tis. € | 64 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 155 tis. € | 101 tis. € | 64 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 220 tis. € | 209 tis. € | 173 tis. € | 98 tis. € |
| Zásoby | 9 000 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 135 tis. € | 115 tis. € | 106 tis. € | 96 tis. € |
| Finančné účty | 76 tis. € | 94 tis. € | 67 tis. € | 2 029 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 375 tis. € | 310 tis. € | 237 tis. € | 139 tis. € |
| Vlastné imanie | 215 tis. € | 218 tis. € | 172 tis. € | 89 tis. € |
| Základné imanie | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € |
| HV minulých rokov | 83 tis. € | 100 tis. € | 60 tis. € | 47 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 16 tis. € | 3 073 € | −3 271 € | −13 tis. € |
| Záväzky | 160 tis. € | 92 tis. € | 65 tis. € | 50 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 32 tis. € | 23 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 14 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 111 tis. € | 53 tis. € | 28 tis. € | 16 tis. € |
| Rezervy | 3 308 € | 1 455 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Somosi út 177, 3121 Somostkőújfalu, Maďarsko
Adresa Radzovce 160, 98558 Radzovce, Slovenská republika
Adresa Radzovce 366, 98558 Radzovce, Slovenská republika
Adresa Somosi út 177, 3121 Somostkőújfalu, Maďarsko
Adresa Radzovce 366, 98558 Radzovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.