Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45880409・Smolenická 18, 85103 Bratislava - Petržalka・Založené 2010
Obrat 2025
620 €
−18 %Zisk 2025
−7 154 €
−5,1 %Aktíva
842 €
+64 %Vlastný kapitál
−24 tis. €
−43 %Zadlženosť
2 932,1 %
−415 ppHrubá marža
-377,7 %
−97 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1 153,9 %
−255 ppZisk / výnosy
ROA
-849,6 %
+475 ppRentabilita aktív
ROE
30,0 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,03
+13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 814 €
−5,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,0 %
+0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−23 tis. €
−44 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-35,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 349 € | 991 € | 757 € | 618 € |
| Pridaná hodnota | −701 € | −598 € | −2 124 € | −2 334 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 349 € | 991 € | 757 € | 620 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 933 € | −4 831 € | −6 807 € | −7 154 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 693 € | 2 676 € | 514 € | 842 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 693 € | 2 676 € | 514 € | 842 € |
| Zásoby | 392 € | 392 € | 387 € | 388 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 € | 64 € | 60 € | 67 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 281 € | 2 220 € | 67 € | 387 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 693 € | 2 676 € | 514 € | 842 € |
| Vlastné imanie | −5 054 € | −9 885 € | −17 tis. € | −24 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −161 tis. € | −166 tis. € | −171 tis. € | −177 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 933 € | −4 831 € | −6 807 € | −7 154 € |
| Záväzky | 5 747 € | 13 tis. € | 17 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 436 € | 436 € | 436 € | 436 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 311 € | 12 tis. € | 17 tis. € | 24 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Smolenická 18, 85103 Bratislava - Petržalka, Slovenská republika
Adresa Rybárska 1, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Smolenická 18, 85103 Bratislava - Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.