Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45898138・Galvániho 4, 82104 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2025
862 tis. €
+1,1 %Zisk 2025
51 tis. €
+116 %Aktíva
910 tis. €
+7,5 %Vlastný kapitál
354 tis. €
+17 %Zadlženosť
61,1 %
−3,1 ppHrubá marža
36,7 %
+2,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,0 %
+3,2 ppZisk / výnosy
ROA
5,6 %
+2,8 ppRentabilita aktív
ROE
14,5 %
+6,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,13
+180 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
68 tis. €
+89 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,3 %
−9,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
237 tis. €
+92 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 599 tis. € | 741 tis. € | 828 tis. € | 859 tis. € |
| Pridaná hodnota | 231 tis. € | 236 tis. € | 284 tis. € | 316 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 612 tis. € | 768 tis. € | 852 tis. € | 862 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 44 tis. € | 18 tis. € | 24 tis. € | 51 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 888 € | 6 647 € | 12 tis. € | 17 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 9 888 € | 6 647 € | 12 tis. € | 17 tis. € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 909 tis. € | 956 tis. € | 846 tis. € | 910 tis. € |
| Neobežný majetok | 588 tis. € | 601 tis. € | 573 tis. € | 614 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 588 tis. € | 601 tis. € | 573 tis. € | 614 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 320 tis. € | 353 tis. € | 272 tis. € | 294 tis. € |
| Zásoby | 115 tis. € | 147 tis. € | 140 tis. € | 148 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 106 tis. € | 124 tis. € | 104 tis. € | 84 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 99 tis. € | 82 tis. € | 28 tis. € | 62 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 701 € | 1 377 € | 1 875 € | 1 859 € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 909 tis. € | 956 tis. € | 846 tis. € | 910 tis. € |
| Vlastné imanie | 270 tis. € | 335 tis. € | 303 tis. € | 354 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 5 479 € | 5 479 € | 5 479 € | 6 665 € |
| HV minulých rokov | 215 tis. € | 300 tis. € | 262 tis. € | 284 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 44 tis. € | 18 tis. € | 24 tis. € | 51 tis. € |
| Záväzky | 639 tis. € | 620 tis. € | 544 tis. € | 556 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 8 015 € | 73 tis. € | 31 tis. € | 202 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 111 tis. € | 133 tis. € | 148 tis. € | 57 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 520 tis. € | 413 tis. € | 363 tis. € | 296 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 1 889 € | 1 727 € | 253 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Vrútocká 18918/44B, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Partizánska 564/15, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Partizánska 564/15, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Kvetoslavov 164, 93041 Kvetoslavov, Slovenská republika
Adresa Pri Štadióne 976/34, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Vrútocká 18918/44B, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Partizánska 564/15, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Partizánska 564/15, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Banšelova 41, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Banšelova 41, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vinohradnícka 8, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Vinohradnícka 8, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Banšelova 41, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Partizánska 564/15, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Karpatská 6571/64, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
7 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.